Інопланетяни прилітають порибалити на Землю

Рубрика: Рибацькі приколи

05-12-18-02     20 листопада 2018 року житель США під час нічної риболовлі на узбережжі в Північній Кароліні зняв таємничі світлові кулі над водою і опублікував ці кадри на YouTube (ВІДЕО)

    За словами автора відео, він помітив вогняні кулі в небі приблизно о 21:00. Вони висіли нерухомо над водою протягом години, ставали то яскравішими, то більш тьмяним, і періодично поруч з ними виникали інші вогні.

     Крім того, в один момент чоловік помітив, що один з вогнів загас на 20 хвилин, а потім знову з’явився. Саме з цього моменту чоловік почав знімати відео.

05-12-18-01

     «Знову ж таки, коли він з’явився, він ставав то яскравішим, то тьмянішим, а кількість вогнів збільшувалася до чотирьох, але в цілому він не рухався з місця», – розповів на своєму каналі в YouTube автор відео.

05-12-18-02

    Користувачі мережі висунули чимало версій походження вогнів – від кораблів представників позаземних цивілізацій до кульових блискавок.

    «Тобі пощастило, що тебе не викрали інопланетяни», – пожартував Dave Sprike.

    Ще один з коментаторів припустив, що це горіння газового факела на нафтовій вишці, яке через атмосферної дисперсії розсіюється на чотири вогника.

    Дивно, чому в численних коментарях до відео не прозвучало думка про те, що можливо хлопці з іншої планети прилетіли на риболовлю до нас, а так як всі берега зайняті місцевими рибалками, вирішили рибалити на льоту, прямо зі свого міжзоряного транспортного засобу – ця версія дуже схожа на правду!

05-12-18-03

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree