На риболовлю – на Марс ?

Рубрика: Рибацькі приколи

    05-03-20-01Чи було життя на Марсі? Вже доведено, що у далекому минулому Червона планета мала океан, параметри якого перевершували сучасний Земний Північний Льодовитий океан. А чи була риба в цьому океані? Вчені все ще сподіваються, що в майбутньому марсоходи зможуть знайти скам’янілості інопланетного життя, а можливо вже знайшли (ФОТО)

     У 2016 році марсохід НАСА Curiosity надіслав незвичайний знімок. Апарат зафіксував скам’янілість у формі риби. Подивіться самі і ви зможете помітити знайомі обриси. Зрозуміло, багато користувачів сприйняли це як доказ існування розвитого життя на Марсі в минулому.

05-03-20-01

     Але в НАСА поспішили розчарувати читачів, оскільки це всього лише ефект парейдолії. Тобто, ми зіткнулися із зоровою ілюзією, коли людський мозок зіставляє форму зі знайомими образами. Цей же ефект винен у тому, що на фотографіях Марса люди знаходять піраміди, ящірок, людські голови і навіть Елвіса Преслі.

     У НАСА пишуть: «Можливо, у Марса ніколи не було достатньо кисню, щоб підтримувати складні організми. Якщо ми і шукаємо залишки життя, то орієнтуємося на примітивні форми, а не риб.»

     Ознайомитись також:

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree