Таїландський рибалка випадково виловив незрозуміло що вартістю 25 тисяч фунтів стерлінгів

Рубрика: Рибацькі приколи

     03-07-19-01У рибальську сітку жителя Таїланду п’ять років тому потрапив предмет незрозумілої субстанції, і тільки тепер він дізнався, що є власником великого скарбу, інформує Sinar Harian (ФОТО)

    Таєць Суват Чітчантуек ще в 2014 році виявив у морі жовтувату брилу незрозумілої субстанції. Вона здалася йому цікавою і 58-річний рибалка забрав її додому. Іноді, коли йому було нудно, він розрізав її ножем.

     Через п’ять років чоловік почув кілька рибальських історій про подібні знахідки. Він зрозумів, що у нього вдома зберігається легендарна амбра, – речовина, яка утворюється в травному тракті самців кашалота.

     Вчені до цих пір не можуть прийти до спільної думки, чи є амбра продуктом якихось патологій в організмі найбільшого хижого кита, або утворюється в результаті нормальної життєдіяльності. Її знаходили, як у випадку тайського рибалки, плаваючою на поверхні моря і в тілі здобутих кашалотів, вона буває різного кольору: жовтого, зеленого. коричневого, чорного.

03-07-19-01

    У будь-якому випадку амбра – один з найдорожчих матеріалом для медицини і парфумерії. Шматок амбри Чітчантуека оцінюють в 25 тисяч фунтів стерлінгів (приблизно 825 тисяч гривень), а якби вона була не порізана ножем, то коштувала б ще більше. Таєць зізнався, що якби знав про її цінність, то ставився б дбайливіше.

    Ознайомитися також:

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree