Злодій успішно застосував рибальські навички для видобутку цінної біжутерії

Рубрика: Рибацькі приколи

    05-03-20-02У місті Мельбурн здійснена крадіжка незвичайним способом – за допомогою рибальських вудок. Австралійська поліція оголосила в розшук злодія, який досить винахідливо вкрав дороге намисто Versace прямо з вітрини магазину (ФОТО і ВІДЕО)

     Як повідомляє австралійський телеканал 9News, камери відеоспостереження зняли, як чоловік середніх років підійшов до магазину ювелірних прикрас, зробив отвір в склі вітрини і за допомогою двох вудок різної довжини зняв з манекена кольє.

     Таким чином, навіть не спрацювала сигналізація і вмілий «рибалка» зник з трофеєм. У поліції приблизно підрахували, що грабіжник-“рибалка” витратив на свій злочин близько трьох годин.

05-03-20-02

     За словами власника магазину, вкрадене намисто коштує 799 доларів. Він зазначив, що, ймовірно, злодій розраховував на більш цінний улов, оскільки вкрадена ним прикраса виглядає дорожче своєї ціни.

    Інцидент стався ще в лютому. На кадрах, опублікованих на сайті телеканалу 9News, видно, як чоловік стоїть біля вітрини з вудкою.

    За невеликий проміжок часу цей короткий відеоролик, викладений в соцмережі YouTube, набрав більше 120 000 переглядів. Не всякий ролик про справжню риболовлю користується подібною популярністю глядачів YouTube.

    Ознайомитися також:

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree