Що взяти з собою на риболовлю?

Рубрика: Рибальські снасті

Retriver     Серед чоловіків можна часто зустріти справжніх любителів риболовлі. Деякі проводять дні і ночі біля водойм в надії добути бажану здобич. І часом результат зовсім не збігається з надіями. Лише ті, хто ретельно ставиться до підбору снастей для улюбленого заняття, повертаються додому, як мінімум – з хорошим настроєм, а як максимум – іноді навіть з уловом. Якість – ось, що головним чином впливає на успіх риболовлі.

→ Далее

Огляд вудок для зимової риболовлі з льоду

Рубрика: Рибальські снасті

     Zimnie_udochkiЯк і вудки для літньої риболовлі, зимові вудки також бувають різні, пристосовані для конкретного виду риби і способу лову. Як правило, для зимової риболовлі використовують маленькі вудки з мініатюрними котушками. Взимку з льоду в основному застосовують три способи лову риби з вудкою: на мормишку, на поплавок і на зимові блешні (ФОТО).
→ Далее

Вузли для прив’язування мормишок

Рубрика: Рибальські снасті

Mormishki_s_skvoz-otv     У зимовий період рибалкам доводиться застосовувати дуже ніжну, тонку снасть, а від того, наскільки надійно прив’язана мормишка, залежить результативність риболовлі. Існує багато вузлів здатних надійно закріпити мормишку на волосіні, а їх різноманітність пов’язана з різними видами мормишок. Розглянемо в цій статті найпопулярніші і найзручніші вузли.

→ Далее

Вузли для прив’язування волосіні або «плетінки» до елементів рибальської снасті

Рубрика: Рибальські снасті

Uzel_Dvojnoj_Klinc     При монтажі будь-якої рибальської снасті знадобиться вміння в’язати рибальські вузли. Для прив’язування волосіні до волосіні використовують одні вузли, для прив’язування гачків застосовують інші вузли. Хоча багато вузлів є універсальними і можуть служити для зв’язування різних елементів рибальської снасті. У цій статті детально розглянемо які вузли краще підходять для прив’язування волосіні або плетінки до елементів рибальської снасті (ФОТО).

→ Далее

Нова рубрика «Рибальські снасті»

Рубрика: Рибальські снасті

spinengi    Людська фантазія безмежна. І оскільки люди постійно вдосконалюють старі рибальські снасті і придумують нові, в цій рубриці будемо викладати статті про різні риболовецькі снасті: які бувають, як застосовувати в різних ситуаціях на різних водоймах в різних погодних умовах, як зібрати своїми руками і модернізувати вже наявні.

→ Далее