Лідобур із саперної лопатки

Рубрика: Рибальські снасті

08-01-22-01     Оригінальне конструкторське рішення застосував невідомий майстер, поєднавши саперну лопатку та бур для свердління лунок у льоду. А найголовніше – працює (ФОТО та ВІДЕО)
→ Далее

Саморобна рибальська снасть з опаришем у колбі від лампочки

Рубрика: Рибальські снасті

10-11-21-02     Автор відео з Facebook показує, як своїми руками з підручних матеріалів змайструвати уловисту рибальську снасть та демонструє її в дії на водоймі (ФОТО та ВІДЕО)
→ Далее

Якої потужності підвісний човновий мотор підходить для мого човна?

Рубрика: Рибальські снасті

10-08-20-02     Кожному рибаку для повноцінного дослідження великого озера, водосховища або річки обов’язково знадобиться човен з мотором. Якщо ви шукали човен для покупки або досягли моменту, коли хочете отримати новий двигун, швидше за все, ви задали питання: «Скільки кінських сил мені потрібно для мого човна?» (ФОТО)
→ Далее

Човен для риболовлі з ПВХ: переваги, види, критерії вибору

Рубрика: Рибальські снасті

02-03-20-02     Човни з ПВХ на сьогоднішній день займають лідируюче місце серед плавзасобів, що використовуються для любительської риболовлі. Не знаючи критеріїв вибору, складно зорієнтуватися в різноманітті, запропонованому в спеціальних магазинах, в тому числі в інтернет просторі (ФОТО)
→ Далее

Старовинні рибальські снасті – історія виникнення рибальського гачка

Рубрика: Рибальські снасті

     27-12-19-02Згідно зі свідченням істориків, перші знахідки різноманітних варіантів рибальських гачків датуються близько 20000 років тому. З цим твердженням можна погоджуватися, чи ні – очевидців вже не знайти. Але документи, які з таким трудом знайдені археологами, свідчать, що дане знаряддя для лову риби було популярно ще за пару тисячоліть до Різдва Христового в Єгипті і Китаї (ФОТО)
→ Далее

Поради по догляду за мотором для човна

Рубрика: Рибальські снасті

     10-12-19-02Човен з мотором – звичний засіб пересування для рибалок і жителів населених пунктів поблизу річок, водосховищ та великих озер. Для одних човен є різновидом водного транспорту, а для інших є головним засобом для лову риби, треті користуються човнами для відпочинку і подорожі. Незалежно від використання човна, мотор потребує догляду, інакше в найближчому майбутньому результат розчарує його власника.
→ Далее

Як ліхтарик допомагає нам спіймати трофейну рибу ввечері після заходу сонця

Рубрика: Рибальські снасті

Nocnoj_liasc     Чому вночі добре ловиться не тільки хижа риба? З чим пов’язано те, що до недавнього часу вночі мало хто з рибалок ловив мирну рибу? Коли можна вночі зловити дійсно трофейного коропа, сазана або ляща?

→ Далее

Магазин для риболовлі. Самостійний вибір снастей.

Рубрика: Рибальські снасті

     Magazin_dlia_rybaka_4Важко посперечатися, що навіть найпростіша рибалка сьогодні обходиться любителям риболовлі в чималу суму грошей, що вже говорити про фахівців. Але, якщо у «спеців» вже є певна база снастей і модних електронних «наворотів», то недосвідченим рибалкам доводиться купувати все з нуля. Як тоді рибалці-початківцю визначитися з вибором снастей ?
→ Далее

Махові вудлища: які бувають, оснащення, застосування

Рубрика: Рибальські снасті

Machovije_udiliscia    Головна перевага махової вудки над звичайною поплавковою вудкою з котушкою полягає в тому, що махову вудку рибалка постійно тримає в руках, створюючи невеликий натяг жилки між кінчиком вудилища і поплавцем, що дозволяє зробити своєчасну підсічку риби (ВІДЕО).
→ Далее

Що взяти з собою на риболовлю?

Рубрика: Рибальські снасті

Retriver     Серед чоловіків можна часто зустріти справжніх любителів риболовлі. Деякі проводять дні і ночі біля водойм в надії добути бажану здобич. І часом результат зовсім не збігається з надіями. Лише ті, хто ретельно ставиться до підбору снастей для улюбленого заняття, повертаються додому, як мінімум – з хорошим настроєм, а як максимум – іноді навіть з уловом. Якість – ось, що головним чином впливає на успіх риболовлі.

→ Далее

Огляд вудок для зимової риболовлі з льоду

Рубрика: Рибальські снасті

     Zimnie_udochkiЯк і вудки для літньої риболовлі, зимові вудки також бувають різні, пристосовані для конкретного виду риби і способу лову. Як правило, для зимової риболовлі використовують маленькі вудки з мініатюрними котушками. Взимку з льоду в основному застосовують три способи лову риби з вудкою: на мормишку, на поплавок і на зимові блешні (ФОТО).
→ Далее

Вузли для прив’язування мормишок

Рубрика: Рибальські снасті

Mormishki_s_skvoz-otv     У зимовий період рибалкам доводиться застосовувати дуже ніжну, тонку снасть, а від того, наскільки надійно прив’язана мормишка, залежить результативність риболовлі. Існує багато вузлів здатних надійно закріпити мормишку на волосіні, а їх різноманітність пов’язана з різними видами мормишок. Розглянемо в цій статті найпопулярніші і найзручніші вузли.

→ Далее

Вузли для прив’язування волосіні або «плетінки» до елементів рибальської снасті

Рубрика: Рибальські снасті

Uzel_Dvojnoj_Klinc     При монтажі будь-якої рибальської снасті знадобиться вміння в’язати рибальські вузли. Для прив’язування волосіні до волосіні використовують одні вузли, для прив’язування гачків застосовують інші вузли. Хоча багато вузлів є універсальними і можуть служити для зв’язування різних елементів рибальської снасті. У цій статті детально розглянемо які вузли краще підходять для прив’язування волосіні або плетінки до елементів рибальської снасті (ФОТО).

→ Далее

Нова рубрика «Рибальські снасті»

1

Рубрика: Рибальські снасті

spinengi    Людська фантазія безмежна. І оскільки люди постійно вдосконалюють старі рибальські снасті і придумують нові, в цій рубриці будемо викладати статті про різні риболовецькі снасті: які бувають, як застосовувати в різних ситуаціях на різних водоймах в різних погодних умовах, як зібрати своїми руками і модернізувати вже наявні.

→ Далее