Магазин для риболовлі. Самостійний вибір снастей.

Рубрика: Рибальські снасті

     Magazin_dlia_rybaka_4Важко посперечатися, що навіть найпростіша рибалка сьогодні обходиться любителям риболовлі в чималу суму грошей, що вже говорити про фахівців. Але, якщо у «спеців» вже є певна база снастей і модних електронних «наворотів», то недосвідченим рибалкам доводиться купувати все з нуля. Як тоді рибалці-початківцю визначитися з вибором снастей ?

     Тому починаючому рибалці краще за покупками відправлятися з досвідченим другом-рибалкою, а весь товар підбирати в сезон знижок: кожен сучасний магазин для риболовлі надає таку можливість.

Magazin_dlia_rybaka_4

     Деякі комплектуючі (м’яка наживка, котушка) навіть краще купувати на вітчизняних недорогих онлайн-ресурсах або на дешевих китайських сайтах. Там можна відшукати досить якісну продукцію.

Основний набір рибалки

     У зв’язку з тим, що сучасний вибір вудок настільки великий, краще йти «від простого»: придбати найбільш невибагливу у використанні поплавкову модель. Вона хороша тим, що вимагає від рибалки мінімального рівня знань і підготовки. Адже для того, щоб правильно закинути наживку спінінгом, потрібна чимала вправність. Та й донна вудка зажадає від людини чималого рівня майстерності.

Пару слів про вудилище

     Нормальна, зручна в експлуатації вудка поплавкового типу повинна мати довжину приблизно 3-5 метрів (середня, найбільш практична довжина).

Magazin_dlia_rybaka_2

     Щодо спінінга (не рекомендується новачкам): для лову з берегової лінії його довжина повинна починатися від 2,5 м і до 3,2 м, а ось для лову з човна досить укороченої моделі – до 2,4 м.

Magazin_dlia_rybaka_5

    Вага «знаряддя» повинен бути оптимальною, тому перевагу надають полегшеному полімерному (крихкий), скловолоконному (важкуватий), а ще краще вуглеволоконному матеріалу вудилища. Магазин для риболовлі найчастіше реалізує найбільш полегшені моделі за найвищими цінами. Міцність вудки безпосередньо залежить не тільки від матеріалу, але і від її конструкційних особливостей. Не менш важливий спосіб догляду за вудкою: вона не повинна піддаватись різким коливанням температури, витримувати навіть надмірні і не розраховані вагові навантаження.

Гачки, жилка

     Використання різних типів жилок (плетінка – для далеких відстаней, монофільна варіація – проста) має бути в кожному випадку виправданою.

     Що стосується гачків, то на їх придбанні економити не варто: важливо вибирати тільки якісний і виконаний з міцних металевих сплавів матеріал. Риболовля сьогодні, як сказано раніше, дороге задоволення, і гачки тому доказ: гострі негнучкі моделі досить дорогі, а розмір їх залежить від потенційного улову.

Кільця, котушки

     Міцні і легкі кільця, а точніше їх внутрішнє покриття, має бути ідеально гладким. Неприпустимі навіть найменші шорсткості і зазори, щоб не стався обрив жилки.

Magazin_dlia_rybaka_3

    Умови проведення, тип риболовлі і особливості моделі вудлища безпосередньо впливають на підбір відповідної котушки (наявність курка, гальма та інше).

    Зберігання особистих снастей, як і вудилищ, повинно проводитися в належних умовах: в сухому комфортному місці, недоступному постійному сонячному впливу. Варто по можливості уникати вологих приміщень з частими температурними перепадами.

     Ознайомитись також:

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree