Що взяти з собою на риболовлю?

Рубрика: Рибальські снасті

Retriver     Серед чоловіків можна часто зустріти справжніх любителів риболовлі. Деякі проводять дні і ночі біля водойм в надії добути бажану здобич. І часом результат зовсім не збігається з надіями. Лише ті, хто ретельно ставиться до підбору снастей для улюбленого заняття, повертаються додому, як мінімум – з хорошим настроєм, а як максимум – іноді навіть з уловом. Якість – ось, що головним чином впливає на успіх риболовлі.

     У спеціалізованих магазинах і на просторах інтернету пропонується широкий вибір всілякого рибальського спорядження і аксесуарних наборів. Вони варіюються як за ціною, так і по міцності. Але не варто забувати, що серед дорогих товарів нерідко можна наштовхнутися на підробку. Та й високий рівень вартості зовсім не свідчить про унікальності і якості.

     Правильний вибір всіх снастей призведе не тільки до ефективної ловлі, але і обдарує рибака величезним задоволенням від самого процесу. Але кожна деталь повинна бути чітко підібрана: і вудка, і рибальська жилка, і поплавець, і блешня. Зробимо невеликий огляд декількох корисних на рибалці аксесуарів.

Стілець чи крісло для риболовлі

     Зручність є одним з головних умов комфортно проведеного часу. Якщо чоловік зібрався тривалий час провести за спостереженням руху поплавця, то розкладний стілець просто необхідний.

Raskladnie_stulia_dlia_rybalki_1

     Існує ряд моделей, які оснащені підставками для пляшки чи склянки з напоєм і поличками для наживки.

Raskladnie_stulia_dlia_rybalki_2

Рюкзаки, чохли, тубуси

     Щоб довга прогулянка не втомила рибака, його обов’язковим помічником повинен стати місткий, зручний рюкзак або чохол для вудок і інших рибальських дрібниць.

Rukzaki_dlia_rybalki

     Важка ноша стане непомітною. Такі спеціальні рюкзаки та чохли мають безліч різних відділень, які розроблені спеціально під вудки або приманки. Таким чином, снасті будуть не пошкоджені і не переплутаються між собою.

Chexly_i_tubusy_dlia_rybalki

Рибальський затиск

     Наступним необхідним атрибутом для серйозної риболовлі є рибальський затиск. У разі, коли риба занадто глибоко заковтнула гачок, її легко можна вивільнити за допомогою даного спорядження.

Zagim_2

      Затиск можна використовувати в будь-який час року, до того ж він підходить для всіх видів гачків. Тільки з використанням затиску можна безпечно для своїх пальців витягти блешню з зубастою пасті щуки.

Zagim_1

Ретривер

     За допомогою ретривера у рибалок з’являється можливість причепити до нього всі дрібні предмети. Це не дозволить деталям для риболовлі загубитися. Зазвичай ретривер використовується в поєднанні з кусачками, так як під час риболовлі постійно потрібно перекушувати волосінь.

Retriver

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree