Окунь, та не той. Несподіваний улов санфіш на новому озері

3

Рубрика: Розповіді

     03-02-19-06У пошуках нових рибальських місць ми з напарником вирушили в дорогу. Першим сюрпризом поїздки була різка відлига. Прогноз погоди передбачав підвищення температури до плюс двох і дощ. Але в прогнози метеорологів особливої ​​віри немає: аж надто часто вони брешуть. А тут ні: дощ зустрів нас на ранковій трасі. Злегка поблукавши по лісопосадці, ми знайшли дорогу до озера, яке заздалегідь розвідали на Goоgle карті. Другий сюрприз – дорога виявилася не проїзною, довелося йти пішки. Третій сюрприз – дивовижний улов (ФОТО)
→ Далее

Риболовля 18.01.19 на Дністровському водосховищі між с. Вороновиця та Коновка

Рубрика: Розповіді

     18-01-19-04У четвер надійшла пропозиція від знайомих поїхати в п’ятницю на рибалку, мовляв, є місце в машині. Не довго роздумуючи, я відразу погодився. На наступний день, в п’ятницю 18 січня п’ять рибалок о 7:30 вийшли на берег Дністровського водосховища в повній екіпіровці для зимової риболовлі (ФОТО і ВІДЕО).
→ Далее

Риболовля 13.01.19 на Дністровському водосховищі біля с. Сокіл і на озері в с. Зарожани

2

Рубрика: Розповіді

     13-01-19-01Цього дня почали риболовлю на світанку на Дністровському водосховищі біля с. Сокіл Кам’янець-Подільського р-ну Хмельницької області, а продовжили в обід і завершили під вечір на озері в с. Зарожани Хотинського р-ну Чернівецької області (ФОТО і ВІДЕО)
→ Далее

Риболовля 22.12.18 з льоду на озері «Рутка»

2

Рубрика: Розповіді

     22-12-18-02Пару діб протримався мороз мінус – 5-8 ° С, на озерах сформувався прийнятної товщини лід, значить, пора на риболовлю. За кілометр від Чернівців знаходиться озеро «Рутка», знайомі нам порадили відправиться на риболовлю саме туди (ФОТО + ВІДЕО)
→ Далее

Рибалка на р. Прут з боковим кивком на мормишку

Рубрика: Розповіді

     15-11-18-04На невеликій річці за допомогою 7-ми метрової вудки «CARBON LANDING» герой відео з YouTube канала «Щоденник рибака» на мотиля методично тягає підустів, марену і жереха. Багато сходів, але і улов солідний (ВІДЕО)

→ Далее

Риболовля 14.10.18 на р. Прут в Чернівцях

Рубрика: Розповіді

     14-10-18-01У неділю 14 жовтня з ранку стояла сонячна, тепла, безвітряна погода. І як тут не піти на риболовлю? Рюкзак з вудками на плечі, забіг в рибальський магазин за опаришами і прикормкою, і на річку (ФОТО + ВІДЕО).

→ Далее

Риболовля на Дністрі з 13 по 15 вересня 2018 року

Рубрика: Розповіді

    Dnister_14-09-18_05У самий розпал «бабиного літа», в середині вересня цілком можна потрапити на хорошу, уловисту риболовлю з літніми рибальськими снастями. Ось і цього разу вирішили половити рибу на течії в проводку на поплавцеві вудки на Дністрі (ФОТО і ВІДЕО).

→ Далее

Риболовля з 16 по 18 серпня на Дністровському водосховищі

Рубрика: Розповіді

     18-08-18-07На цей раз я вирішив спробувати ловити мирну і хижу рибу суворо з човна, а мої друзі ловили з берега на фідери і на спінінг з блешнею теж з берега. В результаті вийшов досить цікавий експеримент: який спосіб лову більш уловистий? (ФОТО і ВЫДЕО)
→ Далее

Риболовля з 29 по 31 липня на Дністровському водосховищі

Рубрика: Розповіді

11-08-18-01     Сезон дощів в цьому році дещо затягнувся, кожен день йдуть проливні дощі. Вода в річках висока і брудна. А хочеться половити хижака, поблесніть. Тому наш вибір водойми для риболовлі зупинився на Дністровському водосховищі. Рівень води там теж високий, але в його нижній частині вода чиста, придатна для блеснения з човна і з берега (ФОТО і ВІДЕО).
→ Далее

Риболовля 5 липня на озері біля с. Ставчани

2

Рубрика: Розповіді

     05-07-18-03Після недавніх проливних дощів вода в річках Прут і Дністер брудна і висока. Тому, очікувати результативну рибалку слід на озерах. А ідея, відправиться на риболовлю посеред тижня в четвер з ранку раніше, виникла, як це часто буває, несподівано (ВІДЕО).
→ Далее

Риболовля з 1 на 2 червня 2018 року на озері біля с. Ставчани

Рубрика: Розповіді

     02-06-18-01Ідея, відправиться на риболовлю з ночівлею, виникла несподівано у мого дядька з ранку в п’ятницю 01.06.18. З початку, я відмовився, мовляв, є інші плани, але незабаром погодився. Що може бути важливіше риболовлі? Тим більше погодні умови сприяли культурному відпочинку на природі, в нашому випадку, зрозуміло, риболовлі. Швидко порадившись, вирішили порибалити на озері біля с. Ставчани Хотинського р-ну Чернівецької області (ВІДЕО).
→ Далее

Риболовля на Дністрі з 26 по 30 квітня 2018 року

Рубрика: Розповіді

     Barsuk1Дана риболовля була б схожа на інші в цю пору року, за винятком одної події, яка сталася на п’ятий день риболовлі – до нас на берег прийшов БОРСУК. Особисто я перший раз в житті побачив в дикій природі борсука в метрі від себе. Дивний борсук бігав за нами, і в цю історію мало хто повірить, але у мене є незаперечні докази (ФОТО + ВІДЕО)
→ Далее

Рибалка на Пруту 22 квітня 2018 року

Рубрика: Розповіді

    22-04-18-04Риболовля на р. Прут завжди непередбачувана в плані улову: може ловитись риба, а може взагалі нічого не брати, а ще цікавіший момент, яка цього разу буде ловитись риба? Так і в неділю 22 квітня відправляючись на Прут взагалі не переймався, яку рибу я хочу ловити, але захопив із собою необхідні інструменти, щоб вже на березі річки переробити рибальську снасть під ту рибу, яка буде клювати (ВІДЕО).

→ Далее

Риболовля 04 березня 2018 року на Дністрі біля сіл Вороновиця та Макаріква

Рубрика: Розповіді

     04-03-18-06Зранку я сумнівався: їхати на зимову риболовлю, чи не їхати. Причина моїх сумнівів – погода, а точніше температура повітря і сильний вітер. За два дні до риболовлі вночі температура повітря опустилася до -21°С, за день до риболовлі -17°С, а в день виїзду о 6:00 ранку -12°С. Але, якщо домовилися їхати, значить їдемо (ФОТО + ВІДЕО).

→ Далее

Риболовля на Дністровському водосховищі біля с. Вороновиця 18.02.18

Рубрика: Розповіді

     18-02-18-06В неділю 18 лютого 2018 року в Чернівцях о шостій ранку температура повітря -1ºС і повний штиль – цілком комфортна погода для зимової риболовлі. Через пару годин дісталися до с. Вороновиця Кельменецького р-ну Чернівецької області і вирушили на Дністер (ВІДЕО + ФОТО).
→ Далее