Грибалка 18.06.17 на базі відпочинку «Лісовичок»

Рубрика: Розповіді

18-06-17-05     Збір грибів + рибалка = ГРИБАЛКА. Зелений туризм набуває все більшої популярності, люди з міст і сіл у вихідні дні намагаються вибратись на природу, на пікніки в ліс, на озеро, на річку. Річки поки що брудні через рясні дощі в горах, тому зупинили свій вибір на озері в лісі на базі відпочинку з альтанками на воді (ВІДЕО).

     База відпочинку «Лісовичок» знаходиться в Сторожинецькому р-ні Чернівецької області на території Зруб Комарівського лісництва.

     Переїжджаючи по мосту біля села Панка річку Сірет ми помітили, що вода в річці брудна, висока и на берегах немає ні рибалок, ні відпочиваючих людей.

18-06-17-03

     На території бази є ряд озер на яких розташовані альтанки. На озерах з альтанками рибалити не дозволяють, а от на нижньому озері, де їх нема, дозволяють любительську риболовлю.

18-06-17-01

     Ми з сім’єю та друзями вже декілька років їздимо на цю базу відпочивати. Комусь подобається тихе полювання – збір грибів, комусь риболовля, а комусь цікаво сидіти в альтанці на воді, смажити шашлики, спілкуватись.

     От і цього разу, в неділю 18.06.2017, відправились на цю базу. Біля першої години дня добрались на місце, вибрали альтанку, пообідали і пішли в ліс. Так як всі вже не раз відвідували ці ліси, то кожен вибрав свій напрямок для пошуку грибів.

      Два дні до цього йшли дощі, тому була надія назбирати літніх грибів. Я, Дімон-рибак, пішов вздовж добре знайомої мені лісової дороги. Там грибочок, там суниця, там знову грибочок, покрутився на місці (при цьому фотографував і намагався знімати відео), пішов далі і от, я знавець місцевого лісу вже не знаю де знаходжусь. Як кажуть, зловив блуд. Навколо незнайома місцевість, незнайомий ліс.

18-06-17-02

    Довелось повертатись назад як прийшов. Десь за пів години блукання повернувся на знайому дорогу. Далі вже по знайомому маршруту обійшов грибні місця, так би мовити зібрав урожай і назад на базу.

18-06-17-05

    По всьому маршруту моєї лісової прогулянки зустрічав сліди людей. Було видно, що до мене тут вже побували люди. Порізані та потоптані гриби свідчили, що переді мною вже хтось пройшовся.

    З лісу всі повертались з грибами, в когось більше, в когось менше. Я перекусив і відправився на озеро. Для риболовлі взяв з собою поплавкову вудочку з маленьким гачком, жилка 0,18.

     Більшість рибалок розмістились у верхній частині озера, де мілкіше. Вони були серйозно настроєні зловити коропа. Використовували донні вудочки з кормушками або міцні поплавкові вудочки з товстою жилкою. Мабуть вони тут сиділи зранку.

18-06-17-04

    Зрозуміло, всі перспективні для риболовлі місця були зайняті. Мені довелося іти до дамби. Там рибалок чомусь взагалі не було.

    Розпочав рибалку біля 18:00. Погода пасмурна. Дощ то починався, то стихав. Глибина біля дамби приблизно 1,8 м. Закинув на хробака – тишина, на бутерброд хробак з опаришем – тишина, а на самого опариша потихеньку почала клювати рибка.

     Попадались дрібні карасі, плотва з долоню і маленькі карпики. Таких маленьких карпиків звичайно шкода було брати, я їх одразу відпускав. Взагалі і іншу рибу також думав відпустити, але після демонстрації улову – треба ж похвастатись перед родичами і знайомими, який я рибак!

    Вітру взагалі не було, стояв повний штиль, чим безсовісно користались місцеві комарі. О 19:00 поступила пропозиція збиратись і їхати додому.

    Більш детально гриболовний та риболовний процеси можна подивитись на відео:

    Біля нашої альтанки продемонстрував всім свій улов і випустив рибу в озеро. Посмажили на вогні сосиски, повечеряли і відправились додому. Ще один пікнік відбувся.

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree