Рибалка біля с. Грушівці з 19 по 25.07.16

Рубрика: Розповіді

31-07-16-02     Перед самим виїздом погода  суттєво зіпсувалась, місцями пройшов дощ, сильний вітер, але прогноз погоди на тиждень вперед обіцяв сонячну і теплу погоду. Вперед, на рибалку! (ВІДЕО)

     З року в рік ми їздимо на риболовлю в ці місця, тому добре знайомі з місцевими умовами рибалки і більшість рибалок, які приїжджають сюди, наші хороші знайомі. Рибалки взагалі товариські і компанійські люди. Але досі не було ні однієї риболовлі схожою на попередню. Так було і цього разу.

     Склад рибальської експедиції був наступним:

  • автор цієї розповіді, водій, фото-відео оператор — Дімон-рибак;
  • рибак з величезним досвідом, відмінно знає ці рибальські місця – Олег;
  • рибак, що знає толк в риболовлі, з яким я зустрічаюся один раз в рік на риболовлі, в цьому місці і в цей час – Андрій.

 

День перший – вівторок 19.07.16

     З ранку зібралися, завантажилися і вже до обіду були на місці. Заїзд відмінний по березі, світило сонечко, але дув сильний вітер. Тому вирішили сховатися від вітру в лісі і для табору вибрали галявину, оточену деревами, метрів на 500 далі від попередньої стоянки.

31-07-16-01

     Так як перші декілька днів повинні були бути вітряними, облаштування табору трохи змінили. Між деревами натягнули брезент, приблизно по середині підняли його парасолькою для кращого стоку дощової води, а з під вітряної сторони прив’язали ще одні брезент, від розтягнутого між деревами брезенту до землі. Вийшло, що один кут був закритий від вітру.

     До вечора вітер трохи стих, ми закинулись і зловили кілька рибок на уху.

Середа, четвер, п’ятниця.

     Ці три дні були приблизно однаковими по набору подій, можна сказати, ми увійшли в ритм. Кожен ранок (5-6 годин ранку) розпочинався з виходу на берег з лісу, закидання фідерів, але через годину – дві вітер посилювався, і ловити було абсолютно неможливо. Створена вітром течія несла водорості, які моментально намотувалися на шнури, побачити клювання на високих хвилях було неможливо.

     Вітер дозволяв нам порибалити пару годин з ранку і пару на заході, в інший час на воді був просто шторм. Про вихід на воду на човні не могло бути й мови. Весь вільний час ми проводили в таборі: дивилися дівідішку, перев’язували снасті, спілкувалися один з одним і з природою і просто купалися в Дністрі.

День п’ятий – субота 23.07.16

     Нарешті вітер стих. Вранці закинули по два фідера в очікуванні скаженого кльову. Але не тут то було. В годину ловилася одна невелика рибка, а до обіду кльов взагалі зник. Тому, вирішили половити ввечері і вночі.

     І дійсно, після восьмої вечора почала потихеньку клювати рибка. Траплялися тільки рибці і рідко плотва, а коли стемніло, підійшли і підлящики. Рибалка налагодилася. На фото, викладеному нижче, приблизно стандартний одноденний улов одного рибака. Улов відразу засолювали, щоб риба не псувалася на жарі.

31-07-16-02

     Звісно, “червонокнижних” рибців після фотосесії я відпустив, оскільки штраф за одну особину складає 255 грн.

Шостий День – неділя 24.07.16

     Я зміг всидіти до першої години ночі, зловив 5 підлещиків грам по 600 і пару рибців, а Олег мужньо протримався всю ніч і набомбив 22 підлящика, деякі були під кілограм. До сьомої ранку кльов остаточно зник.

     Майже кожен день одні рибалки відїжджали, інші приїжджали їм на зміну. Ми замовляли знайомим, які їхали сюди на риболовлю, потрібні нам речі: свіжого опариша, воду, продукти, а так як носити в руках по лісі важкі речі було важкувато, їздив за ними на гумовому човні з мотором, заодно і блеснив. На мій подив, за весь час риболовлі я не побачив жодного сплеску хижака на воді. На блешні і твістери не було ні одного удару. Інші рибалки також погоджувалися, що хижак чомусь не бере.

     За час риболовлі відзняв на відео біліше 12 годин риболовного процесу. Але так як риба ловилася в основному в нічний час, в кадр потрапило лише кілька моментів, коли ловиться риба. Можете переглянути їх на відео, яке викладено нижче.

      Після шостої вечора вийшов на човні з метою половити на бортову вудку з кивком і мормишкою. Підгодував, наживив на мормишку опаришів і дві години чекав покльовки, але так і не побачив. А за цей час на березі Олег зловив кілька підлещиків. Мене відвідала думка, що я не тим займаюся. Відв’язався від якорів і відправився на берег. І правильно зробив. На фідери час від часу траплялися результативні покльовки.

День сьомий – понеділок 25.07.16

     Знову зміг висидіти на березі тільки пів ночі, риби наловив достатньо, та й треба було виспатися перед зворотною дорогою. В сім ранку знову закинув фідери, але рибка не клювала. До обіду почали збирати наші рибальські приналежності і вирушили додому в жарке, пильне місто.

     Ще одна рибалка відбулася і вдалася.

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree