Рибалка біля с. Грушівці з 8 по 11.06.16

Рубрика: Розповіді

14-06-16-02     Після слабенької риболовлі в травні (щодо улову), ми вирішили реабілітуватися і відправиться на теж місце з метою довести самим собі, що в цьому місці риба все таки є (ВІДЕО).

     У день від’їзду погода була чудова, сонячна, а ось прогноз погоди на кілька днів був так собі. Причому на різних сайтах прогноз не збігався. За прогнозом одних, очікується сонячна погода, за прогнозом інших – дощова і холодна. Але нам, рибалкам не звикати.

    Склад рибальської експедиції був колишнім:

  • автор цієї розповіді, водій, фото-відео оператор — Дімон-рибак;
  • рибак з величезним досвідом, відмінно знає місцеві рибальські місця – Олег.

     З місцем риболовлі вирішили не експериментувати і одразу вирушили на ту ж точку – «На старий кордон, на тихі місця».

15-05-16-01

     Як виявилося на місці, рівень води у Дністровському водосховищі з травня піднявся приблизно на пів метра. Колишня дорога вздовж берега була частково затоплена, але проїхати до місця риболовлі по березі, все таки, було можна.

14-06-16-01

День перший – п’ятниця 08.06.16

     Дісталися на місце передбачуваної риболовлі під обід. Так як прогноз погоди був не стабільним, насамперед розклали табір, в якому можна було б сховатися від негоди.

     Конструкція табору було наступною: брезент розтягнули і прив’язали до дерев, приблизно в центрі брезенту встановили зонт, який припіднімав його і забезпечував стік дощової води, біля парасольки поставили стіл, газовий балон, продукти і рибальські снасті. Одяг вирішили залишити в машині, і як пізніше виявилося, дуже правильно зробили.

     Закинули по фідеру, і кльов не змусив себе чекати. Траплялися не великі, з долоню, коропи, підлящики, солідного розміру плотва і один рибець.

14-06-16-02

    Але як тільки я установив і включив камери для відео зйомки, кльов як відрізало. При чому, це явище вже траплялося і раніше. Поки камер немає, риба клює, тільки їх встановлю, все, мертва тиша.

14-06-16-07

     Звичайно Олег, м’яко кажучи, засмутився. Але нічого змінити вже не можна було – риба зникла.

День другий – четвер 09.06.16

     На наступний день, погода різко змінилася. З ранку лив дощ з поривчастим вітром. Табір заливало водою і нам довелося удвох тримати брезент, щоб його не зірвало вітром. Дощ лив стіною, в декількох метрах від нас не було нічого видно. Як невдовзі виявилося, шквал з дощем зірвав садок з рибою, і половина улову втекла.

     Ближче до обіду дощ припинився, але риба і не думала клювати. У таборі залишився Олег, а я вирушив у ліс, пошукати грибів. З ними мені більше пощастило, ніж з рибою.

14-06-16-03

    На вечерю я приготував смажену картоплю з грибами. Повірте на слово, було дуже смачно.

14-06-16-04

День третій – п’ятниця 10.06.16

     У цей день закінчується нерестова заборона лову риби, і багато рибаків саме в цей день роблять для себе відкриття риболовного сезону. Так і було. Незважаючи на мінливу погоду, рибалки все прибували.

      В повітрі відчувався аромат свята – запах диму і шашликів, гучна музика, гучні розмови. При цьому рибалки, які тільки приїхали, вперто загодовували рибу і закидали фідери.

     По водосховищу шалено носилися і спокійно пропливали човни самих різних конструкцій, з моторами і без, і навіть проплив один гумовий човен, з трьома пасажирами на борту, під вітрилом і з бензиновим мотором.

14-06-16-05

    Я був у повному захваті від побаченого, і звичайно зробив кілька фотографій.

14-06-16-06

День четвертий – субота 11.06.16

     З ранку клювало слабо, одна рибка в годину. То налітали хмари і йшов дощ, то знову визирало сонечко. В одному з просвітів, мені все таки вдалося зняти на відео клювання підлящика на бутерброд – черв’як з опарышем.

     У першій половині короткого відео, яке викладено нижче, показана рибалка, а в другій, як ми їдемо з риболовлі берегом повз рибалок.

      Ближче до обіду кльов зовсім зник. При перезабросах було видно, що опариш навіть не чіпали. Можна було залишитися ще й на неділю, але ми не бачили сенсу з таким клюванням. Та й скільки нам треба було риби, у нас було. Після обіду ми зібралися і поїхали по домівках, отримавши величезне задоволення від проведеного відпочинку біля води.

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree