Рибалка на Дністрі з 07 по 10.10.16

Рубрика: Розповіді

10-10-16-08     Хотіли зловити ще декілька погожих осінніх днів і провести їх на риболовлі. Було бажання і поблеснити, і половити на кормушки, і в проводку на вудку з поплавком, плюс випало чотири вільні дні поспіль, так би мовити наші бажання співпадали з нашими можливостями, тому вирушили на Дністер (ВІДЕО).

     Згідно з прогнозом погоди, через кілька днів очікувалося погіршення погодних умов: похолодання, дощі, аж до нічних заморозків. А мерзнути вночі на березі під дощем зовсім не було ніякого бажання. Виходячи з цих міркувань, рибалити вирішили в районі села Мосорівка Заставнівського р-ну Чернівецької області. Там у досвідченого рибака Олега є дача, де можна переночувати в теплі і сховатися від негоди.

     Склад рибальської експедиції був наступним:

  • автор цього оповідання, водій і фото-відео оператор – Дімон-рибак;
  • рибак з величезним досвідом, який відмінно знає місцеві рибальські місця – Олег.

 

День перший – п’ятниця 07.10.2016 року.

     З світанком, озброївшись спінінгами, ми вже стояли на березі Дністра. Вночі був заморозок, трава місцями покрита інієм, на градуснику +2°С, а вода на поверхні річки парила створюючи невеликий туман. Дністер обмілів нижче нікуди. Скрізь виднілися кам’янисті коси, яких зазвичай не було видно з-під води.

     Вітру не було, як і клювання, весь хижак безслідно зник. Застосовували різні блешні, переміщалися по березі в пошуках рибного місця, і за весь день мені вдалося зловити тільки одного, але пристойного за розміром окуня.

10-10-16-01

День другий – субота 08.10.2016 року.

     В цей день ми вирішили для лову риби використовувати вудки з металевими годівницями-сіточками. В годівницю забивали хліб, на гачок насаджували хробака, пару опаришів і кульку пінопласту.

10-10-16-03

10-10-16-04

     Рибалили на кам’янистій косі ближче до русла річки. Течія річки несла багато водоростей, які намотувалися на волосінь. У цей день мені попадалися в основному бички і один маленький голавлик.

10-10-16-02

     Після обіду вода потроху почала прибувати, мабуть у горах танув випавший днями сніг. До вечора нашу косу оточило водою і ми опинилися на острівці.

10-10-16-05

     Ввечері Олег примудрився на вертушку виловити жереха.

10-10-16-06

День третій – неділя 09.10.2016 року.

     Вчорашня рибалка на вудки з годівницями якось не вразила. Рівень води сильно піднявся і кам’янистої коси, на якій ми вчора рибалили, вже не було видно. Вода прибувала, несла всяке сміття і ставала все мутнішою. В таких умовах блеснити марно. Але в каламутній воді риба сміливіше підходить до берега і хороший результат може дати ловля в проводку на поплавкову вудку.

     Дув легкий зустрічний вітерець, але риболовлі він абсолютно не заважав. В якості наживки використовували хробака і опариша як окремо, так і разом, так званий бутерброд. Траплялися різного розміру головені і дрібні окуні яких ми в кінці рибалки випустили назад у річку.

10-10-16-07

     Олег запропонував прикормити наше місце риболовлі, щоб за ніч підійшла більша риба. Змішали магазинну прикормку з землею, зробили кулі і покидали їх у воду.

День четвертий – понеділок 10.10.2016 року.

     Вийшов на берег біля десятої години дня з тією ж поплавковою вудкою. Вода була ще більш мутною, ніж вчора, але почала потроху спадати. Закинув вудку на бутерброд, відразу покльовка, на гачку виявився невеликий головень. Далі ловилися головені різного розміру, найбільший напевно на пів кіло.

10-10-16-08

     Біля дванадцятої години дня до мене приєднався Олег. Ми з таким же успіхом половили рибу ще годину, випустили дрібну рибу назад у річку і в обід вирушили додому.

     Особливості риболовного процесу можете подивитися на відео, яке викладено нижче.

    Ще одна рибалка відбулася. Будемо сподіватися, що погодні умови дозволять нам половити рибку в цьому році на чистій воді.

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree