Рибалка на озері у с. Зарожани 28.01.16

Рубрика: Розповіді

28-01-16-01     Попередні пару днів і ночей були плюсові температури. Всю ніч і на ранок 28.01.16 температура повітря +8ºС, а на день обіцяли +11ºС. Виходило, що це буде рибалка по останньому льоду.

     Встали ранненько і з світанком вже були на озері. Склад рибальської експедиції був колишнім:

  • Дімон-рибак – автор цього оповідання, фото і відео оператор;
  • Андрій – максимально досвідчений і дуже уловистий рибак, як кажуть, такий і в калюжі буде ловити;
  • Славік – практично професіонал на літніх рибалках і початківець на зимових рибалках.

     Відразу вийшли на попереднє місце риболовлі, де у нас клювало. На льоду стояла вода і старі лунки не замерзли. Першим ділом, я поставив п’ять жерлиць в ряд. Живцем, як і раніше, служив дрібний карасик.

28-01-16-04

     Поки я возився із жерлицями, Андрій зловив першого окуня і на цьому, як відрізало. Більше години ми не бачили жодної покльовки. Погода була відмінна. Світило сонечко і по весняному пригрівало, а кльов був слабким.
Риболовний процес можете переглянути на відео, яке викладене нижче.

     До обіду у мене було дві плотви і три окуня, у Славіка один окунь, а у Андрія більше 20 окунів.
28-01-16-02

І в цей час підійшли місцевий рибалка і почали, також як і ми, шукати окуня. У тому місці, де ми перебували (близько середини озера – глибина приблизно 2 метри), риби або не було, або вона не клювала. Тоді, добре знаючий цю водойму – Валентин, запропонував перейти на мілину біля краю озера, де впадають струмки з талою водою.

     Після обіду рибалки все підходили і підходили. Рибалили як чоловіки, так і жінки. Було багато дітей різного віку. На око, на льоду було більше 60-ти чоловік.

     На новому місці (глибина до 1 метра) клювало чудово, але до цього часу я встиг посадити акумулятор камери і знімати відео було нічим.

     Погода змінилася, набігли хмари і накрапав дрібний дощик. За весь день я зловив 28 рибок, Славік – 8 штук (це його особистий рекорд), а в Андрія було більше 40. В сутінках я зібрав жерлицы. Толку від них в цей раз не було.

     Задоволені результатами риболовлі ми вирушили додому.

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree