Рибалка на Пруту 01.10.16

Рубрика: Розповіді

01-10-16-05     Було вільних пів дня, захотілося порибалити, усамітнитися з природою: я, річка, а між нами вудки і більше нікого, але в результаті все вийшло якось інакше, хоча рибалка вийшла насичена і цікава (ВІДЕО).

     В суботу, в перший день жовтня, погода була тепла, безвітряна, малохмарна – справжнє бабине літо. Було бажання і пошукати хижака, поблеснити, і половити на кормушки. Близько першої години дня відправився на рибалку, захопивши з собою спінінг і три вудки для лову на кормушки.

01-10-16-04

     На цей раз місце для риболовлі вибрав нижче старого, вузького мосту. Там течія річки сильно сповільнюється, берег крутий, обривистий і глибина приблизно 1,5-2 м. Як тільки прийшов на місце риболовлі звернув увагу, що в кущах і траві щось постійно шарудить, але не приділив цьому явищу великого значення.

01-10-16-03

     Для ловлі на кормушки-сіточки застосував короткі телескопічні вудки довжиною 2,7 м., 2,4 м. і 2,1 м. В кормушки набив хліба, на гачки – 2-3 опариша і кульку пінопласту.

     Спінінг 2,1 м., тест 5-20 грам. Застосовував блешні кастмастери по 7 і 10 грам і вертушки 2-го і 4-го номерів, але на них риба не звертала ніякої уваги, так і на поверхні води не було за час риболовлі ні одного сплеску. Тому більше уваги приділив трьом перевіреним, уловистим вудкам з годівницями.

01-10-16-01

     Хвилин через п’ятнадцять після початку риболовлі, задзвенів дзвоник, я кинув спінінг і побіг виважувати улов. На гачку виявився дрібний червонокнижний рибець. Мене відвідали одночасно дві думки: радість від того, що зловив рибку, і прикрість від того, що така маленька і червонокнижна – звичайно відпустив. Поступово рибалка налагодилася. Час від часу траплялися рыбчики і бички різних розмірів, яких я зрозуміло відпускав.

01-10-16-02

01-10-16-05

     Через деякий час до мене дійшло, що шарудить в кущах. Це були пацюки розміром з кошеня. Чим довше я ловив рибу, тим вони більше до мене звикали, ставали нахабніше і спокійно бігали серед білого дня на березі у мене на очах. Такого я ще ніде не бачив. Щурів явно цікавило, що в мене у рюкзаку, а мені ніяк не посміхалася думка, нести додому в рюкзаку щура. Доводилося час від часу проганяти загубивших всякий страх щурів, махаючи руками або кидаючи в них щось. Це я потрапив у якийсь щурячий заповідник.

    Особливості риболовного процесу більш детально можете подивитися на відео, яке викладено нижче.

     Ближче до вечора рибка все так само клювала, траплялися в основному рибці, а щурі ставали все наглішими. Я хотів усамітнитися, але не з ними, тому біля шестої пішов додому. Ще одна рибалка відбулася.

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree