Рибалка на р. Прут 03.07.2016

Рубрика: Розповіді

03-07-16-02     До обіду температура повітря піднялася до +33ºС, а після обіду за прогнозом погоди обіцяли дощ. Переді мною стояв вибір, поїхати купатися і засмагати на Прут або відправиться ловити рибу. На цей раз в мені переміг рибак (ВІДЕО).

     З ранку небо було чисте, жарило сонечко, а після обіду, як і обіцяли, небо затягнуло хмарами, але сильно парило і спека не спадала. Добрався до річки Прут в 17:00, місце риболовлі (позначено на карті червоним хрестиком) вибрав в районі автомобільного мосту по вул. Гагаріна.

03-07-16-01

     Вийшовши на берег річки побачив приємну, знайому картину: близько десяти рибалок діловито метушилися біля своїх вудок і один при мені витягнув дрібну рибку. Вирішив закинутись біля нього і він не був проти. Але тут рубанув дощ, мені довелося разом з іншими рибалками і відпочиваючими сховатися під мостом. Хвилин через 15 дощ стих і рибалки розійшлись по своїм рибальським місцях, а я вирішив почати рибалку прямо під мостом.

     Застосував стандартну снасть для Прута: два вудилища 2,4 і 2,7 м., годівниця з металевої сітки, два гачка 5-го номера. В якості прикормки застосував хліб, а наживка – опариші. І відразу з першого закидання слабенька покльовка, на гачку швачка.

03-07-16-03

     Накрапав дощ, вода була середньої каламутності, іноді пропливали гілки і різне сміття, а дрібна рибка жадібно накидалася на опаришів. За 10-15 хвилин висмоктувала їх повністю, доводилося часто перезакидувати, змінюючи опариша на свіжого і додаючи в годівницю хліб. Покльовки були дуже слабкими, ледве помітними.

     Як тільки дощ припинився, посилився вітер, кльов пропав, як відрізало. За пару годин риболовлі ненаситна риб’яча дрібнота з’їла цілий хліб-“цеглину” і порцію опаришів, а зловити вдалося з десяток швайок, які після короткої фотосесії були випущені назад у річку. А куди подівся знаменитий місцевий підуст, головень і т. д.?

03-07-16-02

     На відео, викладеному нижче, перші 1,5 хвилини в темних тонах, це зйомка проводилася в дощ, далі вийшло сонечко і картинка на відео стала яскравішою.

     Під час риболовлі спостерігав кілька ударів хижака, напевно окунь ганяв малька. Загалом, риба в річці є, залишилося навчитися її ловити. Буду пробувати інші місця, може там пощастить більше.

03-07-16-04

     У Дімона-рибака відбулася ще одна рибалка. До наступних зустрічей.

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree