Рибалка з 22.04 по 25.04.16 в с. Мосорівка

Рубрика: Розповіді

30-04-16-01     Давно хотів спробувати ловити головнів на хруща. Благо жуків у цьому році в достатку. Випало кілька вільних днів і ми вирушили на риболовлю (ВІДЕО).

Склад рибальської експедиції був наступним:

  • автор цього оповідання, водій і фото-відео оператор – Дімон-рибак;
  • рибак з величезним досвідом відмінно знає місцеві рибальські місця – Олег.

     Риболовля на річці Дністер захоплююча тим, що неможливо вгадати, яка риба буде клювати і на яку наживку буде клювати. В улові можуть виявитися абсолютно непередбачувані види риб. Так як в нашому розпорядженні було цілих три дні, можна було випробувати в дії різні рибальські снасті і наживки.

День перший – п’ятниця 22.04.16.

     Виїхали з міста після обіду. Прибули в село Мосорівка Заставнівського району Чернівецької області близько 18:00 (50 км від Чернівців) і відразу пішли на річку. Температура повітря була близько 20ºС. Небо чисте. Вітру майже не було. Ідеальні умови для рибалки. Ця пора року зручна для риболовлі тим, що вже досить тепло, а комарів ще немає.

     Для початку вирішили обловити місцеву мілку заплаву. Застосували поплавкові вудки з класичною наживкою – гнойові черв’яки. Кльов був скажений. Траплялися тільки бички різних розмірів і забарвлень. Розмір гачка для них не мав значення. Навіть дрібний бичок легко глибоко заковтував великий гачок. Клювало як на цілого хробака так і на огризок, який ледве прикриває кінчик гачка. Отримавши задоволення від такого кльову ми випустили бичків назад у річку і відправилися відпочивати.

День другий – субота 23.04.16.

     Після сніданку вирушили на риболовлі. Вранці температура повітря була 10ºС. Дув легкий вітерець. Взявши з собою спінінги, вирішили пошукати місцевих хижаків. Влітку в цих місцях на спінінг траплялися головені, окуні, судаки, рідко жерех.

     Застосовували у цей день різні приманки: вертушки, блешні, силіконові приманки, але риба по якійсь причині не клювала. Міняли місця і способи проведення. За пару годин риболовлі не було жодної покльовки. За цей час на поверхні води не плюхнулась ні одна рибка. На річці бувають і такі риболовлі. Вирішивши після обіду змінити тактику, ми пішли додому.

     Погода почала змінюватися. Значно похолодало і небо заволокло хмарами.

     На деревах біля річки сиділо безліч хрущів. Вони, чомусь, сиділи на гілках і листках дерев і не літали. Хрущі методично об’їдали листя на вербах і горіхах. На деревах інших порід жуков не було. Набравши в сірникову коробку кілька жуків, спробував ловити на них, в проводку на поплавкову вудку. Але риби чи не було в тому місці або вона не звертала уваги на моїх жуков. Покльовки на хруща я так і не побачив.

30-04-16-02

День третій – неділя 24.04.16.

      Температура повітря зранку +9ºС. Дув сильний, холодний вітер. Після декількох хвилин блеснения ми закинули це безнадійне заняття і пішли грітися в будинок. Після обіду я повторив спробу вже з поплавковою вудкою. На хробака клювали невеликі бички. На Тернопільській стороні Дністра моргали блискавки, гримів грім, мабуть йшов сильний дощ. А на нашому березі дощу не було, але дув сильний, холодний вітер. Задовольнившись кількома бичками, я завершив риболовлю.

День четвертий – понеділок 25.04.16.

     В 7:00 температура повітря була +5ºС. Вітер ще посилився. Вночі пройшов невеликий дощ. До 11:00 повітря прогрілося до +9ºС і ми вирішили на останок половити бичків на хробака. І вони нас не підвели. Ловилися регулярно, жадібно глибоко заковтуючи гачок.

     На відео, викладеному нижче, показано красиві місця для риболовлі та відпочинку, біля с. Мосорівка. А перша весняна зелень трави і листя, без всяких сумнівів, радує око.

     Після обіду ми зібралися і поїхали в Чернівці. Рибалка не порадувала великими уловами, але рибу (бичків) я тримав у руках, значить, риболовля вдалася.

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree