Риболовля 13.01.19 на Дністровському водосховищі біля с. Сокіл і на озері в с. Зарожани

2

Рубрика: Розповіді

     13-01-19-01Цього дня почали риболовлю на світанку на Дністровському водосховищі біля с. Сокіл Кам’янець-Подільського р-ну Хмельницької області, а продовжили в обід і завершили під вечір на озері в с. Зарожани Хотинського р-ну Чернівецької області (ФОТО і ВІДЕО)

    За отриманими з надійних джерел розвідданними, в Соколі вже пару днів клює пристойний окунь і плотва. Без жодних вагань у неділю 13 січня досвіта три сміливих рибалки вирушили з Чернівців на риболовлю.

    Прибули в с. Сокіл близько восьмої ранку, почало світати, але ми були вже далеко не першими – святе місце порожнім не буває! Рибалки виднілися всюди на льоду куди не глянь, приблизно на око близько 50-ти чоловіків. Погода стояла похмура, надлітав невеликий сніжок, -2°С, вітру практично не було. Міцність і товщина льоду цілком достатня для риболовлі – 8-10см.

13-01-19-02

     В риболовлі взяли участь:

  • автор даного оповідання, фото і відео оператор – Дімон-рибак;
  • дуже досвідчений і уловистий рибалка – Сергій Михайлович;
  • також дуже досвідчений, веселий і товариський рибалка – Дмитре Миколайовичу.

     Велика кількість рибалок на льоду нам вселяла деяку впевненість в успіху майбутньої риболовлі. Основна маса рибалок розташувалася метрах в 50-ти від берега на глибині 4 м. Ми взяли з них приклад. Почали бурити лунки, шукати рибу.

     За першу годину риболовлі я встиг насверлити під 20 лунок, але так і не побачив жодного клювання. У рибалок навколо мене спостерігалася та ж картина – всі ходили по льоду, свердлили лунки і уважно стежили за сусідами – раптом хтось знайде рибу?

    На глибині 4-5 метрів нічого цікавого не відбувалося, я вирішив перебратися ближче до берега на мілину. На глибині близько двох метрів сталось клювання, попався бичок розміром з палець.

13-01-19-01

     Потім попався ще один такий же ГІГАНТ. Бички радували різкими клюваннями, але толку від них, тільки переводили мотиль. Зрозуміло, бичків я відпускав. Стало очевидно, біля берега робити нічого.

    Вирушив на більшу глибину до моїх друзів. Вони потихеньку відходили все далі від берега, просувалися на глибини. Раптом у них клює щось пристойніше?

    Як виявилося, у них клювання було таким же нульовий. До обіду всі погодилися з думкою, що сьогодні тут не клює, а значить робити нічого, треба їхати. Виїхали з Сокола о 12 годині дня і по дорозі вирішили заїхати на озеро в с. Зарожани. Сергію Михайловичу потрібно якось реабілітуватися перед котом, а то додому не пустить!

    Біля першої години дня ми вийшли на берег озера. На наш подив, на льоду рибалили всього троє рибалок, крім нас. Підійшли до ближнього рибака і побачили сумну картину – п’ять вудок в ряд поставлені на стояк в очікуванні клювання. Цей рибалка сьогодні риби теж не бачив.

13-01-19-03

    Ну якщо вже приїхали, потрібно спробувати зловити рибку. Зробили по пару лунок і приступили шукати рибу на різних глибинах і на різній відстані від берега.

      Біля дна клювань не було. Почали грати мормишкою, піднімаючи повільно вгору над дном і поступово сходинками опускаючи вниз на дно. Першу плотву зловив Сергій Михайлович метрах в п’яти від берега, потім одна попалася Дмитру Миколайовичу. Хвилин через 15 і мені попалася одна. Взяла в пів води на підйомі мормишки десь в метрі від дна.

13-01-19-04

     Нарешті ключ до місцевої риби був знайдений, але клювання було дуже млявим, ловилася одна рибка в 15-20 хвилин.

13-01-19-05

    За пару годин риболовлі на озері я зловив п’ять плотвичок, мої друзі також зловили кілька рибок.

13-01-19-06

     Рибальський процес можна подивитися на відео, викладеному нижче:

      На закінчення можна сказати, день на день не приходиться, а як говорить народна мудрість, – «Клює вчора і завтра». Вже  приїхавши додому прояснилася причина відсутності клювання – за день тиск повітря впав на 20 мм з 740 до 720 мм. рт. стовпчика. Проте, кожен зловив по пару рибок, а значить, рибалка відбулася.

     До зустрічі. Всім, ні хвоста, ні луски.

     Ознайомитись також:

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Комментарии: (2)

Чи практикуєте Ви ловлю на жерлиці (з живцем того дня я бачу у Вас проблем небуло)? Цікавить Зарожанське озеро (це було Джулин чи якесь інше платне?), особливо щодо навності щуки?

Минулими зимами пару разів ставив жерлиці на цьому озері – нуль, жуки там на мою думку немає.
Це озеро в самому селі, посередині села, воно безкоштовне.

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree