Риболовля 14.10.18 на р. Прут в Чернівцях

Рубрика: Розповіді

     14-10-18-01У неділю 14 жовтня з ранку стояла сонячна, тепла, безвітряна погода. І як тут не піти на риболовлю? Рюкзак з вудками на плечі, забіг в рибальський магазин за опаришами і прикормкою, і на річку (ФОТО + ВІДЕО).

     На особливий улов я не розраховував, просто хотілося приємно провести декілька годин на рибалці, спілкуючись з природою та іншими рибалками.

    На маршрутці доїхав до Калинівського ринку, зайшов в гастроном за хлібом для підгодовування і без зволікань на Прут.

14-10-18-02

Річка Прут. Вид з Калинівського моста в Чернівцях.

    Зупинився метрах в 100 вище автомобільного ринку на берегоукріплювальній споруді із каменів обтягнутих металевою сіткою. По прибережним камінням було видно, що рівень води в річці за тиждень впав приблизно на 10 см. Вода абсолютно чиста, прозора. Біля поверхні води крутилися невеликі швайки.

    Обране мною місце риболовлі вигідно відрізнялося тим, що прямо переді мною знаходилась невелика заплава, а основне русло річки трохи лівіше. Тому, можна було обловлювати заплаву за допомогою поплавкової вудки, і не сходячи з місця закидати вудку з годівницею на основне русло річки з швидкою течією.

14-10-18-03
Вид з ліва на основне русло річки.

14-10-18-04

Невелика заплава з практично стоячою водою.

     Розклав поплавкову вудку, виставив глибину, три опариша на гачок і закинув в заплаву. Далі закинув вудку з прутовською годівницею із металевої сітки. У годівницю забив хліб, на гачки наживив по пару опаришів і також в воду, але лівіше, ближче до основного русла.

    До магазинної прикормки додав води з річки, довів до пластилінового стану і поступово підкидав у воду протягом всієї рибалки з метою приманити хитрющу річкову рибу.

    Сонечко приємно пригрівало, час минав, а клювання все не було. Уклія крутилася біля поверхні води і навіть не думала клювати з дна. До четвертої годин дня у мене закінчилася прикормка, а я так і не побачив жодного клювання. Рибалки, які проходили повз мене, також скаржилися на повну відсутність клювання. Інші рибалки в основному блеснили з бомбардою, ходили вздовж берега річки в пошуках риби, але також без будь-якого результату.

    Підвів поплавець ближче до берега і нарешті рибка попалася. У метрі від берега клюнув невеликий булькатий красень бичок. Все, рибалка вдалася!

14-10-18-01

     Більше про цю риболовлю можна подивитися на відео, викладеному нижче.

     Незважаючи на відсутність клювання, ця рибалка мені сподобалася. Тепла, сонячна осіння погода з лишком компенсувала відсутність клювання. А так як я зловив рибку і тримав її в руках, значить, рибалка відбулася.

     Всім, ні хвоста, ні луски!

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree