Риболовля 17.02.18 на озері в с. Зарожани

Рубрика: Розповіді

17-02-18-04     Видався вільний день – субота 17.02.2018 року. Температура повітря вранці близько нуля, небо затягнуте хмарами з невеликими просвітами, але прогноз погоди обіцяв, що в цей день навіть вигляне сонечко. З самого ранку відправився за машиною, купив по дорозі порцію мотиля і на риболовлю (ВІДЕО + ФОТО).

     За день до цього обдзвонив знайомих, обмінявся свіжою інформацією про стан льоду на водоймах, про рибалку, уточнив, хто може мені скласти компанію. Як виявилося, всі мої знайомі можуть поїхати на риболовлю в неділю або в понеділок, а в суботу всі зайняті. Тому, відправився на рибалку сам.

     Прибув на озеро в с. Зарожани Хотинського р-ну близько десятої ранку. До цього часу на озері рибалили чоловік 20. Зовсім не багато за місцевими мірками, під час попередніх рибалок на цій водоймі я налічував більше 50-ти рибалок на льоду.

     Повний штиль, товщина снігового покриву на льоду була сантиметрів 5, місцями до 10. Лід біля самого берега на пару сантиметрів розтанув. Для заходу на міцний лід рибалки встановили довгу дошку. Основна група рибалок розташовувалася біля дамби. Відправився прямо до них. Забурився неподалік, зробив дві лунки (оточуючі мене рибалки називали їх «дірками»), зарядив дві вудки на мотиля і почав чекати клювання.

    Із розмов оточуючих рибалок стало зрозуміло – клювання сьогодні практично немає. Рідкі клювання плотви траплялися виключно на стоячу вудку з дна. За годину риболовлі біля дамби я так і не побачив жодного клювання. Два рибалки метрах в десяти від мене явно нудьгували, риба у них не клювала, тому вони вирішили перекусити і зігрітися не чаєм. Після кількох порцій зігріваючого напою вони почали шуміти, голосно розмовляти. Я вирішив перебратися подалі від галасливої ​​компанії і спробувати рибальське щастя в центрі озера.

    Тільки закинув вудку в лунку на новому місці, трохи пограв мормишкою, поклав на лід, і відразу на стоячу вудку клювання. В результаті, на льоду опинився маленький окунь. В цей день на гру риба абсолютно не хотіла клювати. За окунем, також на стоячу вудку клюнула плотва.

17-02-18-01

     Інші рибалки переміщувалися з місця на місце, свердлили нові лунки, шукали рибу, а я вирішив залишитися на цьому місці, чекати поки риба припливе до мене.

17-02-18-02

     Прикормив лунки старим мотилем і приблизно раз в 15-20 хвилин слідувало клювання плотви. Якщо встигав підсікти, ловив рибку, якщо не встигав підсікти, доводилося знову чекати 15-20 хвилин наступного клювання.

17-02-18-03

     Ця рибальська тактика мені здалася більш вигідною, ніж бігати по льоду і свердлити лунки.

17-02-18-04

     Сонечко пригрівало, температура повітря піднялася за моїми відчуттями до 5-7 градусів вище нуля, співали пташки, рибка помаленьку ловилася. Через відлигу вода виходила на лід, я сидів практично в калюжі.

     Після обіду піднявся вітер і дув від мене в напрямок до машини. Я зрозумів, це знак, потрібно збиратися і їхати додому. Інших рибалок також “поздувало вітром”.

     Більше про цю риболовлю можна переглянути на відео викладеному нижче.

     Протягом всієї рибалки мені дзвонили знайомі, цікавилися, як рибалка, які плани на завтра, домовилися в неділю поїхати на Дністер.

     Далі буде …

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree