Риболовля 5 липня на озері біля с. Ставчани

2

Рубрика: Розповіді

     05-07-18-03Після недавніх проливних дощів вода в річках Прут і Дністер брудна і висока. Тому, очікувати результативну рибалку слід на озерах. А ідея, відправиться на риболовлю посеред тижня в четвер з ранку раніше, виникла, як це часто буває, несподівано (ВІДЕО).

     З вечора приготували снасті, наживку, прикормку. Підйом о четвертій ранку, за годину зібрав всіх рибалок по місту і вже о шостій ранку наш рибальський десант прибув на озеро біля села Ставчани Хотинського району Чернівецької області. До цього часу на озері вже рибалили кілька груп рибалок, деякі рибалки ще спали. Швидко вибравши місце для риболовлі, почали закидати вудки, загодовувати рибу.

     Склад рибальської експедиції був наступним:

  • Дімон-рибак – автор даного оповідання, водій, фото і відео оператор;
  • Олександр Іванович – рибалка з величезним досвідом;
  • Сергій Михайлович – досвідчений рибалка, знає масу рибальських хитрощів і вивертів;
  • Анатолій – особисто я з ним на рибалці перший раз, але судячи з розповідей і його снастей – серйозний рибалка з великим досвідом.

     Насамперед замісив магазинну універсальну прикормку з мулом із озера, довів до пластилінового стану. Закинув одну вудку з годівницею «смерть карася», на гачки опариш, в годівницю прикормку. Поруч закинув дві поплавцеві вудки, також на опариша. В результаті, моє рибальське місце виглядало так:

05-07-18-01

     Трохи лівіше від мене розташувався Олександр Іванович. Він також закинув дві поплавцеві вудки і одну з годівницею. А ще лівіше закинув вудки Сергій Михайлович. Анатолій розташувався за поворотом, тому я не бачив, що у нього відбувається.

     Першою спійманою мною рибою виявився дрібний окунь розміром з мізинець, якого я випустив. Після десятого спійманих і випущеного окуня у мене склалося враження, що на опариша і обрану мною прикормку тут ловляться виключно окуньці. Хоча буквально місяць тому на цю комбінацію наживка-прикормка на цьому озері чудово клювали карпики і білі амури.

     У Олександра Івановича спостерігалася та ж картина. Правда, йому попався один більший окунь, розміром з долоню.

     Поки я з Олександром Івановичем сумлінно чистили водойму від сміттєвої риби (дрібні окуньці), Сергій Михайлович показував майстер-клас з ловлі коропів. Після чи то третього, чи то п’ятого спійманого ним коропа я підійшов до нього подивитися, що ж там відбувається? Як виявилося, Сергій Михайлович ловив коропів на кукурудзу, а загодовував саморобною прикормкою: пшоняна каша з макухою.

05-07-18-02

     Сергій Михайлович дав мені кукурудзу, але я вирішив не змінювати перевіреним опаришам і продовжив ловити на них. І незабаром мені також посміхнулася рибальська удача – на опариша взяв пристойного розміру білий амур. Через якийсь час ще один, а потім і ще один.

      Більш детально рибальський процес можна подивитися на відео, викладеному нижче:

    За цей день крім кількох десятків окуньців і трьох білих амурів мені попалася одна плотва і один карась з долоню.

05-07-18-03

     За підсумками цієї риболовлі я прийшов до висновку, що місцеві коропи за місяць повністю змінили свої харчові уподобання. Якщо місяць тому вони радісно клювали на опариша, то тепер виключно на кукурудзу.

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Комментарии: (2)

Доброго часу доби! Підкажіть яка плата на даній водоймі:
1) оплачується місце і не залежить яку кількість вудилищ закинув;
2) оплачується вага пійманої риби;
3) кожне закинуте вудилище оплачується.
Також цікавить окрім амура, карася, окуня, карпа чи є товстолоб? Заздалегідь вдячний за відповідь.

На цьому озері беруть 100 грн з рибака за день.
Інші рибаки закидали снасть на товстолоба, але результату не було.

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree