Задум риболовлі був наступний: вдень рибалимо на поплавцеві вудки в проводку, а на ніч закидаємо донки з п’явкою, з надією зловити сома (ФОТО і ВІДЕО)
У перший день риболовлі все йшло за планом. Приїхали на берег Дністра близько шостої ранку, рівень води в річці нарешті увійшов у своє звичайне літнє русло, вода майже очистилася, але місцями течія несла водорості. Глибина води в місці риболовлі близько 1,5 м. Закинули по поплавцевій вудці, підгодували рибу і процес пішов.
Склад рибальської експедиції був наступний:
- автор даного оповідання, фото і відео оператор, водій даної експедиції – Дімон-рибалка;
- досвідчений рибалка з величезним досвідом, прекрасно знає місцеві рибальські місця – Олег;
- досвідчений рибалка, з яким ми разом провели багато веселих днів на рибалках – Андрій.
День перший – субота 20.07.17.
Першу рибу, зрозуміло, зловив Олег. Йому попався на опариша пристойного розміру головень.
Далі рибалка пішло своєю чергою. Попадалася найрізноманітніша риба, різних видів і розміру.
Я зловив за живіт швею (верховодка). Мабуть вона атакувала гачок з опаришем, а я її підсік.
День другий – неділя 21.07.19.
З вечора на ніч поставили чотири донки з великими гачками на п’явку. Монтаж донок стандартний: міцне вудилище, безінерційна котушка, основний шнур, на кінці шнура прив’язані два свинцевих грузила по 120 г., в метрі вище від грузила один повідець, другий повідець ще на метр вище, на повідках жилка діаметром 0,4. В якості сигналізаторів застосували звичайні рибальські дзвіночки.
Пізно ввечері і вночі клювань не було, але зате на світанку Олегу попався солідний головень, а мені невеликий сомик, якого я після фотосесії, зрозуміло, відпустив назад в воду.
Сам факт того, що попався невеликий сомик, свідчить про те, що ми все зробили правильно. Більший сом не підійшов, можливо, через недостатньо чисту воду, або просто потрібно спробувати в іншому місці, на більшій глибині.
Вдень ми продовжили ловити рибу на поплавцеві вудки в проводку. Нам попадались підусти, головні, плотва, один карась і одна маленька червонокнижна марена.
День третій – понеділок 22.07.19
У цей день ми вирішили залишити поплавцеві вудки в спокої і зайнятися блеснінням. Погода з ранку була похмура, сонце то виходило, то знову ховалося в хмарах. Як і в попередні дні, на поверхні води не було видно жодного сплеску риби, жодного удару, але мені вдалося на 7-ми грамовий кастмаснер зловити пристойного окуня, а Олег на вертушку попався головень.
Більш детально рибальський процес можна подивитися на відео, викладеному нижче.
На цій рибалці ми застосували і поплавцеві вудки, і донну снасть, і спіненги з блешнями. Риболовля вийшла насиченою, цікавою і нам вдалося потримати в руках багато різних видів риб.
До наступних зустрічей, всім, ні хвоста, ні луски!
Ознайомитись також:
- Риболовля на Дністрі з 13 по 17 червня 2019 року (ФОТО і ВІДЕО)
- Риболовля на Дністрі з 13 по 15 вересня 2018 року (ФОТО і ВІДЕО)
- Риболовля з 16 по 18 серпня на Дністровському водосховищі (ФОТО і ВІДЕО)