Риболовля на Дністрі з 20 по 22 липня 2019 року

Рубрика: Розповіді

     21-07-19-01Задум риболовлі був наступний: вдень ​​рибалимо на поплавцеві вудки в проводку, а на ніч закидаємо донки з п’явкою, з надією зловити сома (ФОТО і ВІДЕО)

     У перший день риболовлі все йшло за планом. Приїхали на берег Дністра близько шостої ранку, рівень води в річці нарешті увійшов у своє звичайне літнє русло, вода майже очистилася, але місцями течія несла водорості. Глибина води в місці риболовлі близько 1,5 м. Закинули по поплавцевій вудці, підгодували рибу і процес пішов.

    Склад рибальської експедиції був наступний:

  • автор даного оповідання, фото і відео оператор, водій даної експедиції – Дімон-рибалка;
  • досвідчений рибалка з величезним досвідом, прекрасно знає місцеві рибальські місця – Олег;
  • досвідчений рибалка, з яким ми разом провели багато веселих днів на рибалках – Андрій.

День перший – субота 20.07.17.

     Першу рибу, зрозуміло, зловив Олег. Йому попався на опариша пристойного розміру головень.

20-07-19-01

    Далі рибалка пішло своєю чергою. Попадалася найрізноманітніша риба, різних видів і розміру.

20-07-19-03Я зловив за живіт швею (верховодка). Мабуть вона атакувала гачок з опаришем, а я її підсік.

20-07-19-04Стандартна всюдисуща плотва.

День другий – неділя 21.07.19.

    З вечора на ніч поставили чотири донки з великими гачками на п’явку. Монтаж донок стандартний: міцне вудилище, безінерційна котушка, основний шнур, на кінці шнура прив’язані два свинцевих грузила по 120 г., в метрі вище від грузила один повідець, другий повідець ще на метр вище, на повідках жилка діаметром 0,4. В якості сигналізаторів застосували звичайні рибальські дзвіночки.

    Пізно ввечері і вночі клювань не було, але зате на світанку Олегу попався солідний головень, а мені невеликий сомик, якого я після фотосесії, зрозуміло, відпустив назад в воду.

21-07-19-01

    Сам факт того, що попався невеликий сомик, свідчить про те, що ми все зробили правильно. Більший сом не підійшов, можливо, через недостатньо чисту воду, або просто потрібно спробувати в іншому місці, на більшій глибині.

    Вдень ми продовжили ловити рибу на поплавцеві вудки в проводку. Нам попадались підусти, головні, плотва, один карась і одна маленька червонокнижна марена.

21-07-19-02

День третій – понеділок 22.07.19

     У цей день ми вирішили залишити поплавцеві вудки в спокої і зайнятися блеснінням. Погода з ранку була похмура, сонце то виходило, то знову ховалося в хмарах. Як і в попередні дні, на поверхні води не було видно жодного сплеску риби, жодного удару, але мені вдалося на 7-ми грамовий кастмаснер зловити пристойного окуня, а Олег на вертушку попався головень.

22-07-19-01

     Більш детально рибальський процес можна подивитися на відео, викладеному нижче.

    На цій рибалці ми застосували і поплавцеві вудки, і донну снасть, і спіненги з блешнями. Риболовля вийшла насиченою, цікавою і нам вдалося потримати в руках багато різних видів риб.

     До наступних зустрічей, всім, ні хвоста, ні луски!

     Ознайомитись також:

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree