Риболовля з 29 по 30 червня 2019 року на озері біля с. Ставчани

Рубрика: Розповіді

     29-06-19-04Вода в річках поки брудна, а на риболовлю хочеться, тому вирушили на озеро біля с. Ставчани Хотинського р-ну Чернівецької області. За раніше отриманою інформаціэю з достовірних рибальських джерел на цьому озері добре клює пристойний карась (ФОТО і ВІДЕО)

     Прибутки на озеро після обіду, приблизно о 16:00. Стояла спекотна сонячна погода, але при цьому дув сильний поривчастий вітер, гнав високу хвилю по воді. Розклалися, закинули по вудці і почали намагатися зловити рибку.

     На цей раз в рибалці брали участь:

  • Дімон-рибак – автор даного оповідання, водій, фото і відео оператор;
  • Олександр Іванович – рибалка з величезним досвідом;
  • Сергій Михайлович – досвідчений рибалка, знає масу рибальських хитрощів і вивертів.

Субота – 29 червня.

     В якості наживки застосовували опариш, манку, кукурудзу, кук медовий і часниковий. Підгодували рибу магазинною прикормкою на карася перемішаною із землею. Перші пару годин клювання зовсім не було. Риба не звертала увагу на наші наживки.

29-06-19-01Перший збитий на цій рибалці карась попався Сергію Михайловичу

    Відкрив рибальський рахунок Сергій Михайлович, йому попався карась з долоню на опариша. Незабаром мені і Олександру Івановичу також попалися по карасю.

29-06-19-02Перший карась Олександра Івановича на цій риболовлі

     Ловили рибу всі, але клювання було дуже мляве, нерішуче. Рибка попадалася приблизно одна в годину переважно на опариша.

29-06-19-03Мій перший карась цього дня

     Як стемніло я і Олександр Іванович відправилися спати, а Сергій Михайлович продовжив рибалити. За годину риболовлі в темряві йому вдалося зловити чотири карася. З вечора сильний вітер нагнав дощові хмари і вночі пройшовся несильний дощик.

Неділя – 30 червня.

    Наступного деня 30 червня на світанку всі діловито крутилися біля вудок. Я замісив свіже підгодовування, прикормив і почав експериментувати з наживкою. На кукурудзу і кук риба не звертала увагу, а клювання траплялися на опариш обмотаний бовтанкою з манки.

    На вудки з годівницями, чомусь ловились тільки окунькі з мізинець, а на поплавцеві вудки карасі і плотва з долоню. Рибальський процес налагодився, рибка клювала кожні 5-10 хвилин. В основному попадалися карасі, рідше плотва і окуні.

29-06-19-04Мій ранковий улов

     За пару годин ранкової риболовлю у мене в садку опинилося більше десяти рибок. Ми порадилися і вирішили, що нам риби досить. Потім замучаєшся цю дрібноту чистити. Близько десятої ранку зібралися і поїхали по домівках.

     Більш детально рибальський процес можна подивитися на відео викладеному нижче.

     У всіх в улові були карасі, плотва і дрібні окуні. Жодного коропа і білого амура, як в минулі роки. Але, тим не менше, рибалка відбулася, ми дуже дружно і весело порибалити на березі великого озера.

    До наступних зустрічей, всім, ні хвоста, ні луски.

     Ознайомитись також:

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree