Сплав по Дністру та риболовля з берега з 18 по 20 вересня 2019 року

Рубрика: Розповіді

     18-09-19-01Випала можливість сплавитись по річці Дністер і пару днів порибалити з берега. Ну який рибалка в здоровому глузді відмовиться від такої привабливої ​​можливості (ФОТО і ВІДЕО)

    Намагалися вибратися з міста Чернівці якомога раніше, щоб було більше часу для сплаву. В результаті, вже близько 10-ї ранку два сміливих рибалки стояли на березі Дністра в місті Заліщики Тернопільської області.

     Склад рибальської експедиції наступний:

  • автор цієї розповіді, фото і відео оператор, рибалка з великим досвідом і просто любитель невеликих рибальських пригод (бажано без негативних наслідків) – Дімон-рибак;
  • водій даної експедиції, рибалка з величезним досвідом, відмінно знає місцеві рибальські місця – Олег.

18.09.19 – середа

      Поки розвантажили машину, надули човен, спустили човен на воду, встановили мотор і повантажили в човен рибальські приналежності, вже було пів одинадцятої ранку. Без зайвих зволікань я відправився в подорож, а Олег зняв на камеру смартфона момент мого відплиття.

    Рибальський сплав проходив на ділянці Дністра від міста Заліщики Тернопільської області, до села Мосорівка Заставнівського р-ну Чернівецької області. Імовірно, для подолання цієї ділянки річки без зупинок мені знадобиться 6-7 годин ходу по воді. На цій ділянці річки є 4-5 невеликих перекатів, які не повинні стати перешкодою легкому і маневреному міні-судну.

18-09-19-01

     Як видно на фотографії, для сплаву по Дністру був застосований надувний човен BARK довжиною 2,7 м, човновий електромотор RHINO, два акумулятора по 100 А/год (це з великим запасом – як правило на таку відстань вистачає одного), спінінг, ящик з блешнями і іншими рибальськими дрібницями.

    На початку сплаву я був сповнений оптимізму і надії на хороший улов. Але з кожною годиною просування по воді, оптимізму ставало все менше, а надія поступово згасала. А причиною тому стали несприятливі погодні умови.

     У перші години сплаву я наївно сподівався, що до обіду повітря прогріється, вітер стихне і мені вдасться у комфортних умовах ловити одну рибку за одною.

    Фантазер! Не тут то було. З кожною годиною сплаву вітер ставав все сильніше і холодніше. До обіду мій човен просто стрибала по хвилях в супроводі крижаного, поривчастого вітру.

18-09-19-03

    Про риболовлю довелося забути. Доводилося постійно втікати від півметровій хвиль, підставляючи їм корму або ніс човна. Удар таких хвиль в борт човна з великою ймовірністю міг привести до перевертання, з холодними і мокрими наслідками.

    Благо, в моєму розпорядженні був електромотор. З його допомогою мені легко вдавалося тримати потрібний курс.

18-09-19-02

    Правда, стався один маленький неприємний інцидент. На одному з перекатів течія річки закрутила човен, весло вперлося в підводний камінь, човен підкинуло, і як наслідок, зламалася пластикова частина весла. Але навіть поламаним веслом можна було гребти.

    Близько шостої вечора я благополучно добрався до пункту призначення, нехай зовсім без риби, зате в піднесеному настрої і з яскравими враженнями.

19.09.19 – четвер

    Після вчорашніх пригод мене абсолютно не тягнуло виходити на воду на човні. Ми вирішили цей день присвятити лову риби на блешні з берега.

    Але на жаль цього дня риба абсолютно не клювала. Ніякі блешні її не цікавили. І інші рибалки також з сумом констатували факт повної відсутності клювання. Ми обійшли весь берег, перепробували всі наживки, лише під вечір Олегу вдалося зловити пристойного жереха на вертушку.

19-09-19-01

    Таким чином, будучи власником єдиної виловленої риби, Олег став чемпіоном нашого узбережжя, оскільки інші рибалки, і я серед них, в цей день так і не змогли виловити хоча б одну рибку.

20.09.19 – п’ятниця

    Виснажені вчорашньою біганиною, в цей день ми вирішили приманити рибу до себе, а не ходити в її пошуках. Для цієї мети приготували відро прикормки і з ранку вирушили на Дністер.

20-09-19-03

     Ловили в проводку на поплавцеві вудки.

20-09-19-01

    Прикормка дійсно приманила рибу, але не ту, про яку ми мріяли. Нам траплялися: швея, бички, піскарі. А бажані головні, підусти, плотва і карасі так і не підійшли в цей день.

20-09-19-02

    Рибальський процес можна подивитися на відео, викладеному нижче:

    Слід зазначити, незважаючи на відсутність трофейного улову і взагалі погане клювання риби через зміни погоди і стрибки атмосферного тиску, ми повністю задоволені активним пошуком риби і обміном корисною інформацією з іншими рибалками.

     До зустрічі.

     Всім, ні хвоста, ні луски.

     Ознайомитись також:

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree