Стандартна літня рибалка на Пруту 20.08.17

Рубрика: Розповіді

20-08-17-04     У неділю 20 серпня стояв спекотний літній день. Температура повітря в тіні в обід піднялася до + 31˚С. Як завжди, після обіду відправився на Прут (ВІДЕО).

     Цього разу вирішив порибалити біля Калинівського моста, і на те було кілька причин:

  • зручно добиратися – маршрутки на Калинівський ринок після обіду їдуть практично порожніми і дуже часто;
  • в тіні моста можна сховатися від пекучого сонця;
  • в разі непередбаченого дощу під мостом можна від нього сховатися.

20-08-17-02

     О 15:00 вийшов на берег Прута. Вода низька і брудна, але відпочиваючих людей на березі було досить багато. Насамперед, з метою трохи охолонути, занурився у воду. Відпочиваючих людей було більше на березі з боку Калинівського ринку, тому вирушив по мосту на протилежний берег.

20-08-17-03

    Пройшовся вздовж берега, вибрав зручне для риболовлі місце трохи нижче моста. Закинув дві вудки з годівницями і одну поплавкову. У годівниці забив хліб, на гачки опариш, а на кінчик гачка кульку пінопласту або кук. У моєму розпорядженні був кук з часниковим смаком – рожевий, з медовим смаком – жовтий, і зі смаком ванілі – білий.

20-08-17-01

     Почав експериментувати з пінопластом і куками, але риба чомусь не проявляла особливого інтересу до них. Приблизно кожні 15-20 хвилин перезакидав вудки, додавав хліб в годівниці, оновлював опариш на гачках.

20-08-17-06

    По річці, перед моїм місцем риболовлі, час від часу сплавлялися з радісними криками два хлопця на надувному матраці. Вони пропливали приблизно над моїми гачками. Метрів за двадцять нижче мене виходили на берег, піднімалися вище моста і знову сплавлялися вниз за течією.

    Клювання було слабким, траплялися дрібні пескаріки, бички, а десь в середині риболовлі навіть попався один вгодований красень підуст, довжиною близько 20 см. Весь улов я відразу відпускав назад в річку.

20-08-17-05

     Більш детально рибальський процес можна подивитися на відео, яке викладено нижче:

     О сьомій вечора зібрався і вирушив додому. Звичайно, можна було посидіти на березі річки ще годинку, дві, але план по улову я виконав, рибу в руках тримав, а це значить, що рибалка відбулася і вдалася.

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree