“Золота осінь” + “Бабине літо” + рибалка на Пруту

Рубрика: Розповіді

20-10-17-01     У п’ятницю 20.10.17 стояв ясний, сонячний, безвітряний, теплий осінній день – справжнє «Бабине літо». В обід повітря прогрілося до + 17˚С і я – Дімон-рибак не встояв перед спокусою поїхати на риболовлю. А найдоступніша для мене водойма – річка Прут (ВІДЕО).

     В обід застрибнув у машину, заїхав за снастями, купив опариша. У магазині продавець порадив спробувати використовувати в якості наживки рис. Нібито в цей час на нього добре клює підуст. Я чесно зізнався, що дуже люблю ловити підуста, взяв рис і поїхав на річку.

День перший – п’ятниця 20.10.17.

     На далеку подорож часу не було, тому вирішив порибалити в межах міста Чернівці, в районі Кемпінгу, на протилежному березі, вище старого вузького автомобільного моста. Там нормальний заїзд і можна під’їхати машиною до самої води.

20-10-17-04

    Течія річки в цьому місці спокійна, глибина від 1-1,5 м., а трохи вище, вгору прти течії, невеликий перекат.

20-10-17-02

    О 16:00 всі три мої вудки були закинуті в воду. У годівниці набив хліб, на гачках опариш і рис. Кожні 15-20 хвилин перезакидувати вудки, оновлював наживку, додавав в годівниці хліб. Йшли хвилини, а довгоочікуваний підуст чомусь не клював. Але відсутність клювання з лишком компенсував теплий осінній день і красиві річкові пейзажі золотої осені.

20-10-17-03

    Під час чергового перезакидання, одна з вудок тріснула в двох місцях у мене в руках. Поламався кінчик вудилища і з’явилася тріщина в середньому коліні. Кінчик вудки обмотав ізоляційною стрічкою, а середнє коліно просто склав. Підлікована таким чином вудка стала трохи коротшою, але зате повернулася в стрій.

    І суворо у відповідності до закона «бутерброда», риба клюнула саме на цю поламану вудку. Мені пощастило, що рибка виявилася маленькою маренкою. Якби клюнула хоча б півкілограмова марена, вона доламала б цю вудку остаточно.

20-10-17-01

    Маленьку «червонокнижну» марену я, зрозуміло, відпустив назад в річку. Більше покльовок в цей день не було. О шостій вечора зібрався і вирушив додому з думкою, завтра спробувати в іншому місці.

День другий – субота 21.10.17.

     З самого ранку стояв легкий туман. Десь об 11-ій годині, туман почав розсіюватися, і я поїхав на річку. Повний штиль, крізь хмари пробивалося сонечко, температура повітря 15˚С, але до вечора прогноз погоди обіцяв дощ.

     На цей раз зупинився нижче того ж автомобільного моста. Глибина річки в цьому місці близько 2 метрів. На березі вже стояли кілька машин. Всі зручні для риболовлі місця були зайняті. Пустувало тільки одне місце – невеликий майданчик, карніз біля води довжиною близько 3 метрів і шириною до метра, а щоб до нього дістатися, потрібно було спуститися до води по стрімкому схилу берега, який під ногами обсипався.

21-10-17-01

    Течія річки тут набагато повільніша. Закинув дві вудки з годівницями і одну поплавкову. Наживка та ж – опариш і рис. На цьому місці клювання було набагато краще. Постійно клювали дрібні бички, як на вудки з годівницями, так і на поплавкову вудку в проводку.

    Більш детально рибальський процес можна подивитися на відео, викладеному нижче:

     Після обіду погода почала псуватися, небо затягнуло хмарами, ось-ось повинен був піти дощ. Отримавши масу задоволення від стабільного клювання бичків, від спілкування з природою, в загальному, від риболовлі, о 16:00 почав збиратися. Як тільки піднявся з речами до машини, почав накрапати дрібний осінній дощ.

    Але таке явище природи, як осінній дощик, рибалок не злякає. Поки я завантажував снасті в машину, на моє місце вже спустився інший рибалка – «святе місце порожнім не буває».

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree