Чудова сутичка рибалки з величезним сомом

Рубрика: Ловля різних видів риб

23-06-21-04      Відмінно підготовлений рибалка підсік великого сома на живця. Дуже видовищна боротьба рибалки з потужною рибою закінчилася перемогою обох учасників сутички (ФОТО і ВІДЕО)
→ Далее

Ранньою весною за щукою зі спінінгом

Рубрика: Ловля різних видів риб

12-03-21-01     Ловля щуки навесні є досить продуктивною. З настанням перших чисел березня, навіть якщо більшу частину водойми все ще вкриває крига, щука виходить на активну годівлю. В цей короткий період у якості наживки для лову щука підійде все: воблери, твістери, віброхвости, вертушки, поролон, жива риба і т.д. (ФОТО)
→ Далее

Очікуваний улов – ОКУНЬ, неочікуваний улов – КОРОП

Рубрика: Ловля різних видів риб

20-02-21-08     У Львівській області рибак і блогер Назар Боженко в морозну зимову погоду примудрився на легкий спінінг (до 5 грам) зловити зпочатку пристойного хижака-окуня вагою біля 500 грам, а пізніше і мирну рибу – коропа вагою до 1 кг (ФОТО і ВІДЕО)
→ Далее

Везучий рибалка зловив взимку марену і сома на джиг

Рубрика: Ловля різних видів риб

    06-02-21-05 На невеликій річці в розпал зими досвідчений рибалка Вова Колчанов зумів на легкий джиг зловити пристойну марену і навіть невеликого сома, про це рибалка повідомив на своїй сторінці в Фейсбук (ФОТО і ВІДЕО)
→ Далее

Особливості зимової ловлі карася з льоду

Рубрика: Ловля різних видів риб

13-12-20-06    Карась є самою поширеною рибою. Він присутній майже у всіх водоймах. Характерною особливістю кралася є непередбачувана інтенсивність клювання, як на відкритій волі, так і взимку при риболовлі з льоду (ФОТО)
→ Далее

Ловля хижих видів риб взимку на спінінг з берега

Рубрика: Ловля різних видів риб

01-12-20-04     Вже декілька років підряд зими теплі, і тому багато річок взагалі не замерзають, або замерзають частково. У наслідок цього, можна ловити щуку, окуня і деяких інших хижаків на спінінг з берега (ФОТО)
→ Далее

Секрети лову навесні плотви в проводку

Рубрика: Ловля різних видів риб

    Staja_plotvyЛовля плотви на річці в проводку навесні, як правило, є дуже уловистим способом лову цієї риби. У статті можна дізнатися деякі особливості і секрети лову весняної плотви в проводку.
→ Далее

За головлем з донкою по весняних водоймах

Рубрика: Ловля різних видів риб

     Golavli_v_traveКоли на весняних водоймах відбувається схід льоду, і головні залишають свої зимові притулки, вони в перший час активно не харчуються. Тільки через 7-10 днів після звільнення водойм від залишків льоду головень перериває свій «піст». У басейнах прикарпатських річок Прут і Дністер головень водиться повсюдно, але зловити цього обережного наполовину хижака весною іноді не легко.
→ Далее

Що потрібно знати при ловлі ляща взимку з льоду на озерах і водосховищах

Рубрика: Ловля різних видів риб

lesc_na_ldu_3     Чому все більше рибалок цікавляться зимовою риболовлею ляща з льоду. Яка особливість клювання цієї риби в період льодоставу. В якій частині акваторії водойми варто шукати ляща. Які морфологічні особливості рельєфу привертають до себе ляща і чому. Чому вудку, якою ловлять ляща, оснащують поплавком. Скільки лунок, як правило, бурять рибалки. Чому іноді варто ловити ляща на безнасадні приманки. Чи ловлять ляща вночі. Чому варто підгодовувати лунки. Де саме варто шукати активні зграї цієї риби за останнім льодом навесні.
→ Далее

Підлідна ловля краснопірки

Рубрика: Ловля різних видів риб

zimnayakrasnoperka     Краснопірка має дуже примітний зовнішній вигляд і є дуже красивою рибою. Ловити її можна і влітку, і взимку. У зимовий період ловити цю рибу трохи складніше, тому що її пошуки на водоймі, покритому льодом більш складні. Адже в цей час краснопірка менш активна, ніж у теплу пору року. Втім, рибалка на краснопірку взимку вельми цікава і заслуговує на увагу.
→ Далее

Нова рубрика – Ловля різних видів риб

1

Рубрика: Ловля різних видів риб

Presnovodnye_vidy_ryb      У річках, струмках і озерах нашого краю водиться досить багато різних видів мирної і хижої риби, а також раки, яких дуже полюбляють рибалки. У цьому розділі будемо публікувати статті з описом різних способів лову місцевої іхтіофауни (дозволені Правилами рибальства).
→ Далее