02.05.18 на Дністровському водосховищі встановили штучні нерестові гнізда

Рубрика: Новини

     05-05-18-01В нерестовий період на Дністровському водосховищі часто трапляються різкі коливання рівня води, що призводить до масової гибелі відкладеної рибами ікри. Для запобігання цього явища, співробітники Чернівецького рибоохоронного патруля розпочали встановлювати штучні нерестові гнізда (ВІДЕО)

     «Дністровське водосховище характеризується різкими спадами води і коли риба відкладає ікру поблизу берегу, внаслідок того, що падає вода ікра залишається на березі, вона засихає і гине, що призводить до зменшення популяції . Так як ми сьогодні встановили штучні нерестові гнізда, це буде допомагати відтворюватись рибі. Коли буде падати рівень води ми зможемо переставляти ці гнізда на більшу глибину», – розповіла іхтіолог Чернівецького рибоохоронного патруля Ольга Гринько.

05-05-18-02

     Зокрема 2 травня встановили штучні нерестилища поблизу села Анадоли Хотинського р-ну Чернівецької області, а в перспективі вони будуть встановлені по території всього Дністовського водосховища.

05-05-18-01

    «Ми не перші, хто це починає робити, це вже робиться багато поспіль років і до нас. І всі зазначають, що це є ефективна методика, адже через те, що падає рівень води багато ікри гине і через це не вилупляються мальки. А за нерестовими гніздами доглядають, промивають, відслідковують і спостерігають, яка риба вже віднерестилась», добавила Ольга Гринько.

     Детальніше у відео сюжеті ТК ЧЕРНІВЦІ:

Джерело:

ТЕЛЕКАНАЛ «ЧЕРНІВЦІ»

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree