09.11.19 в озері парку “Жовтневий” мешканці Чернівців спостерігали задуху риби

Рубрика: Новини

10-11-19-02     На «гарячу» лінію Чернівецького рибоохоронного патруля надійшло повідомлення щодо виявлення скиду мутної рідини невідомого походження і задуху риби в озері парку «Жовтневий» в Чернівцях на вулиці Крмарова (ФОТО)

     З метою попередження масової загибелі водних біоресурсів та вжиття відповідних заходів, працівниками рибоохорони ініційовано виїзд на водойму спільно з Управлінням ДСНС України у Чернівецькій області, КП «Чернівціводоканал», Державною екологічною інспекцією Карпатського округу та Головним Управлінням Держпродспоживслужби у Чернівецькій області.

10-11-19-02

    Для з’ясування всіх причин на місце події були викликані працівники Головного управління Національної поліції у Чернівецькій області. Для встановлення причин, що спричинили передзадухові явища загибелі водних біоресурсів та визначення гідрохімічних показників води в озері, Держпродспоживслужбою були відібрані проби води.

10-11-19-01

     Про результати досліджень буде повідомлено додатково. На даний час керівництво КП «Жовтневий» планує із залученням працівників парку здійснити меліорацію водойми методом вапнування.

Джерело:

Публікація Чернівецького

рибоохоронного патруля на Фейсбук

     Ознайомитись також:

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree