10.05.20 на р. Південний Буг браконьєр електровудкою виловив 1045 рибин різних видів

Рубрика: Новини

     19-05-20-0110 травня 2020 року завдяки злагодженій роботі Хмельницького рибоохоронного патруля, Рибоохорони ТОВ «Тихий Дніпро» та Летичівського РВ ГУНП у Хмельницькій області викрито грубе порушення правил рибальства (ФОТО)

    Близько 01:00 години ночі виявлено порушника, мешканця смт. Летичів, який здійснював вилов риби забороненим знаряддям лову – електровудкою. Інцидент стався на р. Південний Буг, в с. Марківці Летичівського району Хмельницької області. Громадянин виловив 1045 екз. риби, а саме:

  • 1039 екз. карася сріблястого;
  • 4 екз. коропа;
  • 1 екз. судака;
  • 1 екз. окуня.

19-05-20-01

     Загальна вага незаконно добутих водних біоресурсів склала 110 кг. Завдано збитків у розмірі 19’414 грн.

    Оскільки в даному випадку містилися ознаки кримінального правопорушення, працівниками правоохоронних органів було внесено відомості до ЄРДР.

     «Використання електровудки ставить під загрозу природне відтворення іхтіофауни. Адже цей пристрій вбиває не тільки рибу, але і її ікру. Більша частина ураженої риби тоне і браконьєрам не дістається, а та, що вижила – втрачає репродуктивну функцію. Саме тому майже неможливо об’єктивно порахувати збитки від такої незаконної діяльності», – заявив начальник Хмельницького рибоохоронного патруля Андрій Полудняк.

     В Управлінні Держрибагентства у Хмельницькій області функціонує телефонна «гаряча лінія»: 068 384 98 10. Про порушення Правил любительського і спортивного рибальства, порядку придбання чи збуту водних біоресурсів прохання повідомляти за вказаним номером телефону.

Джерело:

Хмельницький рибоохоронний патруль

     Ознайомитись також:

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree