22.02.20 за допомогою тепловізора рибоохоронці виявили браконьєрів на Дністрі

Рубрика: Новини

     24-02-20-07Під час затримання інспектори рибоохорони вилучили у порушників Правил рибальства сітку з солідним уловом – шість червонокнижних вирезубів. Збитки завдані рибному господарству склали 60000 грн (ФОТО і ВІДЕО)

     22 лютого 2020 року Івано-Франківський рибохоронний патруль на р. Дністер поблизу с. Набережне Бучацького району Тернопільської області затримав правопорушників, які здійснювали вилов риби “червонокнижного” виду – вирезуба причорноморського.

24-02-20-07

    Протягом декількох днів Івано-Франківські рибоохоронці слідкували за акваторією річки Дністер в околицях с. Долина Тлумацького району Івано-Франківської області з метою виявлення даного правопорушення.

24-02-20-06

    Нарешті, 22 лютого 2020 року було встановлено, що на річці Дністер група громадян на дерев’яних човнах здійснювала вилов риби із використанням забороненого знаряддя – “сплавної” сітки, грубо порушуючи Правила любительського та спортивного рибальства.

24-02-20-01

     На місце подій оперативно виїхали дві групи Івано-Франківського рибоохоронного патруля. За допомогою тепловізора, наданого ГО “Протидія корупції та моніторинг екології “Скеля”, було встановлено, що браконьєри здійснюють правопорушення на р. Дністер між селами Долина та Сокирчин Тлумацького району.

24-02-20-05

    Близько 21:00 інспектори Івано-Франківського рибоохоронного патруля здійснили затримання браконьєрів в момент, коли правопорушники виходили на берег.

24-02-20-04

    В с.Набережне Бучацького району Тернопільської області в момент виходу з човна було затримано одного з двох правопорушників – мешканця с. Набережне 1995 року народження, із забороненим знаряддям лову – сіткою, довжиною 36 м, висотою 1,8 м, вічко 70 на 70 мм. В сітці виявилось шість рибин вирезуба причорноморського. Штраф за один екземпляр становить 10000 грн.

24-02-20-03

    Риба перебувала у снулому стані в поліетиленовому мішку. Загальна вага водних біоресурсів становила понад 16 кг.

    Інший громадянин, що здійснював незаконний вилов риби, втік від рибоохоронців на човні.

     З метою встановлення осіб правопорушників, на місце інциденту оперативно прибула слідчо-оперативна група Бучацького районного відділу національної поліції України в Тернопільській області спільно з активістами ГО “Скеля”.

24-02-20-02

    “Поліцейські Бучацького райвідділку встановили позитивний рекорд – якісно задокументували правопорушення та здійснили слідчо-оперативні дії всього за 2,5 години – в той час, коли у подібних ситуаціях процесуальні дії їхніх колег можуть тривати 6-8 годин”, – зазначив Начальник Управління Державного агентства рибного господарства у Івано-Франківській області Любомир Стрембіцький.

    Державними інспекторами Івано-Франківського рибоохоронного патруля було складено протокол про адміністративне правопорушення за ч. 4 ст.85 КУпАП (грубе порушення правил рибальства) та за ст. 90 КупАп (Порушення вимог щодо охорони видів тварин і рослин, занесених до Червоної книги України), опис-оцінку водних живих ресурсів та заборонених знарядь лову, вилучених в правопорушника. Складено приймальний акт, згідно якого вилучені біоресурси та заборонені сіткоснастеві знаряддя лову були передані працівникам Нацполіції.

Джерело:

Івано-Франківський рибоохоронний патруль

     Ознайомитись також:

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree