25 травня в Івано-Франківську відбудеться грандіозне святкування Міжнародного дня Дністра

Рубрика: Новини

Den_Dnistra_25.05.19     В програмі святкування: майстер-класи, змагання з веслування на байдарках і каное на «Кубок Дністра», зариблення міського озера, показ сучасного жіночого одягу з елементами стародавньої вишивки, виступи мистецьких і фольклорних колективів та інші розваги.

    Організатори святкування Міжнародного Дня Дністра в 2019 році запланували наступні дійства для відвідувачів:

  • о 10:30 в галереї “Бастіон” відкриття виставки фотографій Всеукраїнського конкурсу «Дністер – ріка життя і краси» та виставки картин художника імпресіоніста Данила Гулько;
  • в 11:00 на міському озері стартують змагання з веслування на байдарках і каное на «Кубок Дністра»;
  • в 12:45 кожен охочий зможе долучитися до акції з зариблення міського озера;
  • в 13:30 розпочнеться розважальна програма під час якої відбудеться відбуватимуться лабораторні майстер-класи. Зокрема можна буде спробувати визначити жорсткість води, наявність у ній фосфат-іонів. Також відбудеться показ сучасного жіночого одягу з елементами стародавньої вишивки, виступи мистецьких, фольклорних колективів та заслуженого артиста Павла Доскоча.

Den_Dnistra_25.05.19

    Окрім того, організатори подбали й про найменших учасників святкування. Зокрема, підготували для дітей цікаву розважальну програму, численні конкурси, призи та багато іншого. На завершення свята відбудеться дитячий флешмоб.

Den_Dnistra_25.05.19_3

     Довідкова інформація:

     У 2017 році на спільній нараді Уповноважених Урядів України та Республіки Молдова з виконання Угоди про спільне використання та охорону прикордонних вод  Дністра було прийнято рішення щодо відзначення Міжнародного дня Дністра в останню неділю травня, починаючи з 2018 року.

Den_Dnistra_25.05.19_2

     Назва «Дністер» відома з давніх-давен. Басейн річки лежить у межах України та Молдови. В Укріїні річка Дністер протікає через сім областей: Львівську, Івано-Франківську, Чернівецьку, Тернопільську, Хмельницьку, Вінницьку та Одеську області.

Den_Dnistra_25.05.19_1

    Вздовж Дністра створено чимало заповідних зон — національних природних парків, заказників, пам’яток природи. Річка стає щораз популярнішим туристичним об’єктом, також на берегах річки обладнані пляжі та відпочинкові зони.

     Відзначення Міжнародного дня Дністра – це нагода нагадати всім мешканцям басейну про культурну та природну цінність неповторної річки та привернути увагу суспільства до питань раціонального використання та збереження водних ресурсів.

     Ознайомитись також:

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree