26.07.2020 на Буковині відбулися дитячі змагання із спортивної риболовлі

Рубрика: Новини

29-07-20-01     26 липня 2020 року на ставку Янтарний в с. Ломачинці Новодністровської ОТГ Чернівецької області відбулися дитячі змагання зі спортивної риболовлі з берега (ФОТО)

     У заході взяли участь 48 мешканців Сокирянщини віком від 6 до 16 років. Перед початком турніру працівники Чернівецького рибоохоронного патруля провели роз’яснення Правил рибальства, інструктаж з техніки безпеки, правил поводження біля вoди, також, рибпатрульні входили до складу комісії та контролювали дотримання правил.

     Основною метою та цілями змагань було поширення та розвиток спортивної риболовлі серед молоді, пропаганда здорового способу життя та популяризації риболовного спорту.

29-07-20-01

     Захід проводився відповідно до вимог Правил любительського і спортивного рибальства та Положення про проведення змагань по спортивній риболовлі у Новодністровській ОТГ серед дітей 6-16 років.

     Переможців риболовного турніру нагороджено цінними подарунками, медалями та кубками.

     Чернівецький рибоохоронний патруль закликає громадян не бути байдужими до рибних запасів. У випадку, якщо ви помітили порушення Правил рибальства – прохання терміново повідомляти на «гарячу лінію» відомства: (066) 067-38-69.

Джерело:

Чернівецький рибоохоронний патруль

     Ознайомитись також:

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree