27 червня ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ РИБАЛЬСТВА

Рубрика: Новини

Vsemurnyj_den_rybolovstva_ukr     Рибальство – серйозна і важка праця. Воно значно відрізняється від рибалки – виду відпочинку на березі з вудкою або в човні, заради розваги. Але 27 червня Всесвітній день рибальства святкують всі – і професіонали, і любителі.

    За рішенням Міжнародної конференції з регулювання і розвитку рибальства, що відбулася в 1984 році в Римі, офіційно День рибальства у всьому світі відзначають 27 червня.

    У цей день рибалки-любителі з різних місць приїздять на береги річок, озер та інших водойм для отримання задоволення від активної риболовлі. Це свято не поділяє людей в занятті лову риби по вікових категорій, статі, інтересам, або за іншими параметрами.

Vsemurnyj_den_rybolovstva_rus

     Довідкова інформація:

    Рибальство зародилося ще в епоху палеоліту. Тоді племена, які проживали на берегах океану, особливо в районах, де не було скотарства, харчувалися виключно тим, що дасть морська безодня. Образ життя, знаряддя праці, релігія були підпорядковані цій праці. Так тривало століттями. В основному, так жили народи в Північній Америці, на території нинішньої Скандинавії, північній і далекосхідної Росії, на Алясці.

Vsemurnyj_den_rybolovstva_2

     Ознайомитись також:

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree