30.04.17 у струмки Карпат випустили понад 50’000 мальків струмкової форелі

Рубрика: Новини

03-05-17-04     За ініціативи ГО “Інститут розвитку Яремчанського краю” та за підтримки Карпатського природного національного парку, місцевих підприємців і небайдужих краян проведно акцію “День форелі: зарибнення мальком форелі річок Яремчанщини” (ФОТО).

     Завдяки зусиллям активістів вдалося запустити у гірські струмки краю понад 50 тисяч мальків струмкової форелі, які за декілька років повноцінно покращить стан фауни у регіоні.

03-05-17-04

    Зокрема, форель була успішно доставлена у наступні населені пункти та струмки: с.Яблуниця – Горішивський, Татарів – Піги та Женецький, Микуличин – Женець, Явірник, Копчин, Тісний, Клітчинцький, Нересний, Форещицький, Стави, Левущик, 21 кіломтер, Прутець Шемедівський, Дільчицький, Бічний, Яремче – Жонка, Чорногірчик, Багрівецький, мікрорайон Дора – Кам’янку та Боярський.

03-05-17-03

     “Дуже приємно, що вже декілька років поспіль спільними зусиллями нам вдається проводити таку акцію, яка має на меті збереження і відтворення популяції такого рідкісного виду риб, як струмкова форель.Варто відзначити, що з кожним разом акція стає все більш масштабнішою та все більше свідомих краян активно долучаються до її проведення. Тому дуже щиро хочу подякувати організатору акції – Юрію Вередюку, окреме спасибі всім хто фінансово долучився до її реалізації, а також безпосередньо людям, які незважаючи на дощову погоду знайшли час та запускали форель у струмки. Наразі завданням та обов’язком кожного з нас, є вберегти життя малька шляхом контролюючих заходів та достукатися до свідомості браконєрів, щоб не нищили природу”, – зауважив голова ГО “Інститут розвитку Яремчанського краю” Андрій Дзвінчук на сторінці у Facebook.

03-05-17-02

     Надалі підрослі мальки зможуть переміститись по руслам Черемоша і Прута в їх притоки нижче за течією.

03-05-17-01

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree