Активісти ГО «СКЕЛЯ» затримали рибінспектора Хмельницькрибоохорони «на гарячому»

Рубрика: Новини

25-09-17-01     24 вересня 2017 року громадським об’єднанням «Скеля» м. Тернополя було затримано державного інспектора Відділу охорони водних біоресурсів Хмельницькрибоохорони при встановленні, а потім і знятті сіток на Дністровському водосховищі поблизу Бакоти (ФОТО).

    За інформацією від Державного агентства рибного господарства України, затриманий інспектор справді є співробітником старої нереформованої структури рибінспекції Хмельницької області.

25-09-17-02

     За словами голови громадської організації Андрія Об’єщика, поблизу с. Гораївка на водосховищі поблизу Бакоти рибінспектора затримали “на гарячому”.

25-09-17-03

     “О 20:00 год він виставив з човна 4 сітки і о 4:00 сам зняв ті сітки, привіз на базу водозабору гораївських дач, де і попався представникам ГО “Скеля” та місцевим рибакам,” – розповідає активіст.

25-09-17-04

    Відомості про порушення внесено в ЄРДЕР за ст. 249 КК України. Збитки складають близько 20’000 грн.

    Державне агентство рибного господарства України дякує ГО «Скеля» за допомогу та оперативність у викритті порушень у рибному господарстві.

     Для з’ясування обставин, що склались у зв’язку з даною ситуацією Управлінням охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства у Хмельницькій області буде проведено службове розслідування. На час проведення розслідування інспектора рибоохорони відсторонено від виконання службових обов’язків згідно наказу Хмельницькрибоохорони №34 від 25.09.2017.

    Про результати розслідування відомство поінформує додатково.

Джерело:

Державне агентства рибного господарства України

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree