Браконьєр на Пруті «наловив» на 3286 грн

Рубрика: Новини

01-08-16-01     Під час нічного природоохоронного рейду з 28 на 29 липня 2016 року держрибінспектором Управління разом з громадськими інспекторами рибоохорони близько першої години ночі був затриманий «мисливець» за рибою з острогою.

     Полював «мисливець» на рибу біля смт. Заболотів із металевою острогою. Цей спосіб рибальства є одним із найдревніших і у деяких країнах вважається спортивним, але в нас – це браконьєрство! Тай в улові переважала маломірна риба, яку заборонено виловлювати і штраф нараховується за кожну виловлену особину, а вартість штрафу залежить від видової приналежності незаконно добутої риби.

01-08-16-02

     Полювання було вдалим. До моменту зустрічі з інспекторами рибалка наловив:

  • 8 марен – це “червонокнижний” вид (штраф за одну особину 330 грн);
  • 4 підуста – менше 25 см (штраф за одну особину 34 грн);
  • 28 головнів – менше 24 см (штраф за одну особину 17 грн);
  • 2 пічкурі – мабуть, забилися між зубці остроги (штраф за одну особину 17 грн).

      Визначають маломірну рибу замірюючи її довжину від кінчика рила при закритому роті до кінця лускового покриву на хвості.

02-02-16-01

     Своїми протиправними діями браконьєр-“мисливець” із Косівщини завдав збитків на суму 3286 грн. Звісно, цю значну суму йому доведеться сплатити.

01-08-16-01

    Знаряддя рибальства-“полювання” вилучено, матеріали справи передано до суду. Відповідальність за таке грубе порушення правил рибальства передбачена ч. 4 ст. 85 КУпАП: накладення штрафу від 340 грн. до 680 грн. з можливою конфіскацією улову, знарядь і засобів вчинення правопорушення.

Джерело:

«Управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Івано-Франківській області»

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree