Браконьєр зворушливо попрощався з конфіскованим човном

Рубрика: Новини

22-04-21-01     Під час конфіскації човна п’яний браконьєр з села Ясногородка Фастівського р-ну Київської області дбайливо упакував його і поцілував на прощання (ФОТО і ВІДЕО)

     Чоловік з двома приятелями рибалив на ставку під час нерестової заборони. Виловлювали рибу чотирма сітками. Всього в руки браконьєрів потрапили 50 карасів загальною вагою 6 кг.

     Коли співробітники Київського рибоохоронної патруля затримали чоловіків, один з них почав слізно прощатися зі своїм гумовим човном. Спочатку він впав перед ним на коліна і почав цілувати. Потім – обережно згорнув в рулон.

22-04-21-01

     «Прощай, мій любий. Я знаю, що буде суд, але тебе я вже не побачу. Буду ввічливим і проведу тебе нормально», – говорив чоловік, віддаючи човен.

     Інспектори зазначили, що браконьєр був нетверезий. Йому загрожує штраф від 340 до 680 гривень з конфіскацією улову і рибальських знарядь. Також порушник Правил риболовлі повинен відшкодувати 850 гривень збитків, які завдав рибному господарству.

     Але, з огляду на те, що навколишньому середовищу чоловіки завдали значної шкоди, суд може встановити штраф від 17 до 51 000 гривень або обмеження волі на строк до трьох років.

Джерело:

Київський рибоохоронний патруль

     Ознайомитися також:

RYBY

06-04-21-01Улов браконьєрів-чемпіонів – 166 червонокнижних рибин на 1,7 мільйона гривень (ФОТО і ВІДЕО)

 

 

 

 

nerestВесняно-літня нерестова заборона лову риби 2021 року в Чернівецькій області

 

 

 

 

13-03-21-0110.03.21 на Дністровському водосховищі рибоохоронці зібрали 1,2 км «без господарських» сіток з уловом (ФОТО)

 

 

 

RYBY

 

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree