Браконьєри маскувалися під рибалок-любителів, однак недовго

Рубрика: Новини

28-09-17-04     Затримали браконьєрів-перевертнів на Тернопільщині «на гарячому» активісти ГО «Протидія корупції та моніторинг екології «Скеля». Під час нічної риболовлі на ставку рибаки виявили підозрілих осіб, які нахабно займалися браконьєрством і одразу повідомили активістів ГО «СКЕЛЯ» (ФОТО).

     Інцидент трапився 26 вересня 2017 року на ставку неподалік села Новики Збаразького району Тернопільської області. На отриманий виклик одразу прибули активісти, а браконьєри не відразу зрозуміли, що відбувається. Вони сиділи біля багаття та розпивали алкоголь, не метушилися і не намагалися втекти, мовляв, їм нічого боятися, вони такі ж рибалки, як і інші.

    «На запитання: яким методом здійснюють рибальство, один з них відповів: «Правильним», – розповідають в ГО Протидія корупції та моніторинг екології “Скеля”.

28-09-17-03

     За словами очевидців, ще до приїзду активістів, невідомих не відразу запідозрили у протиправних діях: вони розклали неподалік намет та, наче справжні добросовісні рибалки, відпочивали собі поряд. Але згодом ці люди затягли у воду браконьєрську сітку, що й стато «тривожним сигналом».

     Вже в ході обстеження місця риболовлі, виявили гумовий човен, біля якого було чітко видно страховочну жилку на кінці якої була прикріплена браконьєрська сітка.

    «Причетність до даного забороненого знаряддя вилову риби невідомі одразу навідріз заперечили, хоча явно було видно, що сигналізатор “дзвінок” був саморобним, і однотипним “дзвінкам”, що були на вудлищах», – інформують активісти.

28-09-17-04

    В результаті, було виявлено 12 заборонених знарядь, з них 2 сітки та 10 раколовок. Збитки завдані державі внаслідок порушення Правил любительської та спортивної риболовлі склали близько 2000 грн.

28-09-17-05

    Відтак, знаряддя вчинення правопорушення були вилучені, а співробітники поліції, які прибули на місце, склали на порушників адміністративні протоколи за ч.4 ст.85 КУпАП.

Джерело:

06-06-17-02

ГО «Протидія корупції та моніторинг екології «Скеля»

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree