Буковинцям не радять відвідувати береги Дністра в районі сіл Перебиківці та Зелена Липа

Рубрика: Новини

24-01-17-02     Після загибелі 48 лебедів на озері в с. Чортория Кіцманського р-ну, зафіксовані спалахи  високопатогенного грипу у лебедів на Дністрі в Тернопільській області поблизу села Вільховець, та в Чернівецькій області поблизу сіл Перебиківці та Зелена Липа.

     Оскільки лебеді майже ручні, їх можна годувати з рук, існує велика імовірність зараження людей високопатогенним грипом  при близькому контакті.

24-01-17-02

     Також, на березі Дністра поблизу села Звенячин Заставнівського району оселилися лебеді. Вони не бояться людей та підпливають до берега, коли бачать їжу, пише на своїй сторінці у соцмережі журналістка Іванна Капустянська.

24-01-17-01

     Раніше, у с. Чортория через спалах «пташиного грипу» у лебедів, примусово вирізали всю домашню птицю і наклали карантин на відвідування місцевих водойм до 1 лютого 2017 року.

     23 січня, під час апаратної наради, яку провів голова Чернівецької обласної державної адміністрації Олександр Фищук, обговорено ситуацію з виникненням високопатогенного грипу птиці в селі Чортория Кіцманського району на лебединому озері. За словами начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області Олександра Александрюка, на минулому тижні  загинуло ще три лебедя.

     На сьогоднішній день лебеді в Чорториї вже не гинуть, а понад 200 особин, які зараз перебувають на озері, клінічно здорові і перебувають під наглядом працівників Головного управління Держпродспоживслужби.

    Село Перебиківці Хотинського району нині перебуває під наглядом у зв’язку з тим, що на березі річки Дністер поблизу села Вільховець Тернопільської області зареєстровано високопатогенний грип птиці у лебедів.

    Головне управління Держпродспоживслужби у Чернівецькій області не рекомендує буковинцям відвідувати берег Дністра в районі села Перебиківці та Зелена Липа.

Джерело:

«ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ»

Фотографії Іванни Капустянської

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree