Чемпіонат України з підводного полювання 2018 року

Рубрика: Новини

     09-08-18-01З 03 по 05 серпня пройшов Чемпіонат України з підводного полювання. Захід відбувся на Дністровському водосховищі в адміністративних межах смт. Стара Ушиця Кам’янець-Подільського району. У змаганні взяли участь 11 команд з Хмельницького, Рівного, Києва, Одеси та Миколаєва (ФОТО).

     Основною метою змагань було визначення найсильніших спортсменів і клубів у напрямку прісноводного полювання та встановлення дружніх спортивних відносин між українськими клубами. А також розповсюдження серед підводних мисливців напрямку полювання на основі пошуку та вилучення трофейних екземплярів риби тощо.

     Змагання проводилися відповідно до вимог Правил любительського і спортивного рибальства та Положення про проведення змагань «Чемпіонату України з підводного полювання».

     Згідно Правил, дозволялися до вилову наступні види риб: судак, сом, сазан, жерех, товстолоб, білий амур, короп, щука, окунь, головень, карась, лин, лящ, в’язь та плотва. Заборонялось виловлювати водні біоресурси, які занесені до Червоної книги України.

     Щодня перед початком змагань усі спортсмени проходили передстартову медичну перевірку та технічну комісію. Командам дозволялося використовувати маломірні плавзасоби (гумові, дерев’яні або металеві човни) з мотором як для переміщення по акваторії, так і для відпочинку.

09-08-18-02

     Представники Чернівецького рибоохоронного патруля були присутніми під час проведення змагань, входили до складу комісії та здійснювали контроль за дотриманням спортсменами правил рибальства. Порушень даних правил учасниками не було зафіксовано.

    Після завершення змагань переможців та призерів в особистому та командному заліку нагородили пам’ятними кубками, медалями та дипломами ФПСПДУ.

09-08-18-01

     Спортсмени розповіли, що підводне полювання дуже цікавий, динамічний і захоплюючий вид спорту. Він вимагає відмінної фізичної підготовки. Людина перебуває у водному середовищі, на глибині, маючи тільки запас кисню в крові (у зв’язаному з гемоглобіном стані) і легенях. Учасник змагань повинен знати звички риб, місця їх проживання, ефективні способи їх видобутку стосовно водойми, пори року, доби, погодних умов і т. д.

Джерело:

Федерація підводного спорту та підводної діяльності України

(ФПСПДУ)

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree