Чернівецький рибоохоронний патруль отримав ще два нових моторних човна

Рубрика: Новини

17-01-18-01     29 грудня 2017 року Держрибагентством передано до рибоохоронних патрулів по всій Україні 33 сучасних човни. Нові човни швидкісні та економічні. Два з них, в комплекті з підвісними моторами та причепами для транспортування, отримав Чернівецький рибоохоронний патруль (ФОТО).

     Закупівлю сучасної техніки для роботи рибоохоронних патрулів було здійснено наприкінці 2017 року в рамках виділених на ці цілі 40 млн. грн. бюджетних коштів.

    Вперше за останні 8 років органи рибоохорони отримали нову техніку для ефективної та оперативної діяльності. По 1 човну одержали Вінницький, Волинський, Донецький, Житомирський, Тернопільський, Харківський, Чернігівський, Луганський та Сумський рибоохоронні патрулі, по 2 човни – Чернівецький, Азовський та Чорноморський рибоохоронний патруль, по 3 човни – рибоохоронний патруль в Дніпропетровській, Запорізькій, Миколаївській, Одеській, Черкаській та Полтавській областях.

17-01-18-01

    «Наразі Управління має вже сім одиниць техніки для роботи. Протягом минулого року рибоохоронний патруль було забезпечено автомобілем Renault Duster, комплектами літнього та зимового одягу, рятувальними жилетами, біноклями Yukon, відеореєстраторами ДНТ, ліхтарями та паливно-мастильними матеріалами. Наявність сучасної техніки допоможе патрульним зосередитись на виявленні грубих порушень правил рибальства» – зазначила  керівник Чернівецького рибоохоронного патруля Вікторія Устименко.

    Чернівецький рибоохоронний патруль інформує, що за період з квітня по грудень 2017 року патрульні провели  понад 300 рибоохоронних заходів, в ході яких виявили 426 порушень. З виявлених порушень 103 були грубими. Збитки, завдані рибному господарству внаслідок цих порушень, склали 500 тисяч грн.

     Чернівецький рибоохоронний патруль нагадує, у відомстві функціонує телефонна «гаряча» лінія: (0372)520027, 066-0673869. У разі виявлення фактів порушень правил рибальства чи збуту риби, прохання телефонувати за вищевказаними номерами, або на всеукраїнську безкоштовну «гарячу» лінію: 0-800-505250.

Джерело:

Чернівецький рибоохоронний патруль

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree