Чернівецький рибоохоронний патруль затримав на браконьєрстві інспектора Хмельницькрибоохорони

Рубрика: Новини

12-10-16-01     19 травня 2017 року рибоохоронним патрулем Чернівецької області під час проведення чергового рейду був зафіксований кричущий факт порушення правил рибальства браконьєрами в присутності посадової особи, який виявився інспектором Хмельницькрибоохорони. Дане управління наразі перебуває в процесі ліквідації.

     Затриманий патрулем інспектор був присутнім при незаконному вилові водних біоресурсів 5 ставними сітками з металевого човна. Інцидент стався в адміністративних межах с. Косиківці Новоушицького району Хмельницької області. На місце події були оперативно викликані працівники Новоушицького відділення поліції Хмельницької області та складено протоколи про адміністративне правопорушення за ч. 4 ст.85 КУпАП. На момент затримання порушники встигли виловити 5 лящів загальною вагою 2 кг.

    Рибоохоронний патруль виявив співробітника Хмельницькрибоохорони на початку риболовлі, тож збитки, завдані рибному господарству є незначними та складають 850 грн.

     «Чернівецький рибоохоронний патруль дотримується стандартів прозорої та чесної роботи. Ми фіксуємо будь-які порушення правил рибальства незалежно від становища і посади особи, що їх вчинила», – наголосила керівник Чернівецького рибоохоронного патруля Устименко Вікторія.

     Держрибагентство проведе службове розслідування з приводу дій посадової особи Управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Хмельницькій області та за необхідності передасть матеріали в правоохоронні органи.

    Позиція Держрибагентства щодо корупції та хабарництва чітка і принципова: корупція – неприйнятна. Всіх хабарників та порушників буде звільнено з органів рибоохорони. І абсолютно точно вони не працюватимуть у новому рибному патрулі.

    Додатково Держрибагентство звертається до громадян із проханням повідомляти в правоохоронні органи або на «гарячу лінію» Держрибагентства 0-800-50-52-50 про імовірні корупційні дії посадових осіб органів рибоохорони та рибоохоронного патруля, якщо вам відома така інформація, дзвінки на території України безкоштовні.

    Нагадуємо, в Хмельницькій області триває процес реформування органів рибоохорони – ліквідація старої структури та створення рибоохоронного патруля. Наразі відбувається процес спецперевірки та погодження обраного за відкритим конкурсом відповідно до законодавства кандидата. Після цього він розпочне формувати команду рибоохоронних патрульних в області. Інформація про початок подачі документів до рибоохоронного патруля з’явиться на веб-сайті Держрибагентства на головній сторінці.

Джерело:

«Державне агентство рибного господарства України»

http://darg.gov.ua

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree