Чернівецьких рибоохоронців в черговий раз зловили на браконьєрстві

Рубрика: Новини

     07-11-18-01Цікаве відео з’явилось в мережі YouTube, на якому затримали трьох співробітників Чернівецького рибоохоронного патруля в четвертій ранку в момент, коли вони знімали сітки, які вони самі поклали звечора (ВІДЕО)

     В ніч з 30 на 31 жовтня в районі с Вороновиця Кельменецького району Чернівецької області працівниками Національних природних парків «Подільські тавтри» і «Хотинський» були затримані троє молодих чоловіків. Як розповів начальник відділу державної охорони Національного природного парку «Подільські товтри» Олександр Спасюк, його підлеглими було зафіксовано факт того, що працівниками Чернівецького рибоохоронного патруля, тобто, людьми які повинні охороняти природні багатства нашої країни, здійснюється незаконна браконьєрська діяльність.

07-11-18-01Начальник відділу державної охорони НПП «Подільські товтри» Олександр Спасюк

     «О четвертій годині 20 хвилин 31 жовтня в районі с Вороновиця Кельменецького р-ну інспекторським складом НПП «Хотинський» та нашими працівниками були затримані дві особи з браконьєрськими сітками та рибою, після чого була визвана поліція для встановлення осіб. А саме, ці особи належали до працівників Чернівецького рибоохоронного патруля, це Темінський і Никитюк. Після чого був складений протокол, акт вилучення сіток та обстеження риби. Риби було більше ста штук, з яких три виявились червонокнижними вирезубами, за яку ми знаєм штраф 10’000 за одну особину», – розповів Олександр Спасюк.

07-11-18-02У рибоохоронців-браконьєрів вилучили три червонокнижних вирезуба і одного судака

     «Після чого мною було зателефоновано в Управління рибного господарства України на гарячу лінію, де я сповістив цю інформацію, про те, що були затримані ці працівники, працівниками Національних природних парків», добавив Олександр Спасюк.

     Більше у відео сюжеті:

Джерело:

Відео працівників НПП «ПОДІЛЬСЬКІ ТОВТРИ» та «ХОТИНСЬКИЙ»

Інтернет газета «ВЕЧІРНІЙ КАМ’ЯНЕЦЬ»

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree