Чому далеко не всі лелеки повертаються із теплих країв?

Рубрика: Новини

     13-03-19-04Кожному рибаку люба картина, коли лелека величаво прогулюється на березі водойми. Але з кожним роком на місця гніздування їх повертається все менше. Причина проста – в африканських країнах на лелек безжалісно полюють (ФОТО)

     “Велику тривогу вчених викликає висока смертність чорногузів на прольоті і в місцях зимівлі. У багатьох країнах Африки білий лелека є традиційно мисливським птахом. М’ясо споживається в їжу, кістки ніг йдуть на трубки, пір’я використовують для прикрас, навіть із дзьоба роблять чаклунські засоби. У Північній і Західній Африці близько 80 % випадків загибелі лелек припадає на відстріл”, – йдеться у дописі німецького орнітолога X. Шульца.

13-03-19-01

    За підрахунками німецького орнітолога, на східному пролітному шляху щороку відстрілюється від 5 до 10 тисяч лелек, з них від 4 до 6 тисяч у Лівані.

13-03-19-03

     Користувачі соцмережі обурині, адже поки в Україні намагаються врятувати кожного птаха, який травмувався чи зазнав якихось інших ушкоджень, в Африці, куди лелеки літають зимувати, їх винищують сотнями, або навіть тисячами.

13-03-19-02

    Ці фотографії зроблені в Лівані. Там полювання на білого лелеку є традиційним і звичним явищем.

Джерело:

Допис у групі FaceBook «Типова Україна»

     Ознайомитись також:

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree