Чому в Дністрі немає риби?

Рубрика: Новини

20-11-20-05    Черговий випадок масової загибелі риби зафіксували співробітники Івано-Франківського рибоохоронного патруля на річці Дністер поблизу сіл Мошківці та Суботів на межі Калуського та Івано-Франківського адміністративних районів. За попередніми оцінками, рибним запасам р. Дністер завдано багатомільйонних збитків і для відновлення місцевої популяції риби знадобляться роки (ФОТО)

    В другій половині дня 18 листопада 2020 року Івано-Франківському рибоохоронному патрулю надійшло повідомлення про загибель риби в р. Дністер поблизу сіл Мошківці та Суботів на межі Калуського та Івано-Франківського адміністративних районів.

20-11-20-05

    На місце події виїхали держрибінспектори та спеціалісти з іхтіології Івано-Франківського рибпатруля, працівники Держпродспоживслужби та слідчі Галицького відділення поліції.

20-11-20-04

     Задокументовано факт масової загибелі риби в р. Дністер у вищезазначеному районі, складено відповідні акти. Спеціалістами взято проби води та зібрано частину мертвої риби для проведення аналізів з метою встановлення причини загибелі водних біоресурсів. Про інцидент повідомлено Держекоінспекції, органам місцевого самоврядування, правоохоронним органам.

20-11-20-03

     Рибпатрульними та слідчими поліції проведено багатокілометровий огляд берегів р. Дністер для виявлення джерела забруднення, що спричинило масову загибель водних біоресурсів. Такі відомості також допоможуть встановити винуватців, що вчинили екологічний злочин проти довкілля, для притягнення їх до відповідальності.

20-11-20-02

     Нагадуємо, що для оперативного реагування на випадки масової загибелі риби, а також браконьєрства, незаконної торгівлі водними біоресурсами чи збуту заборонених знарядь лову працює цілодобова телефонна «гаряча лінія» Івано-Франківського рибпатруля: 097 392 72 80

20-11-20-01

Джерело:

Івано-Франківсьний рибоохоронний патруль

     Ознайомитись також:

 

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree