Деякі види риб процвітають під час глобального потепління

Рубрика: Новини

20-08-21-01      За результатами 3-річних досліджень австралійських учених, окремі види риб з Нової Зеландії, які живуть в районах, багатих вуглекислим газом, стали краще себе почувати, виростати більшого розміру і інтенсивніше розмножуватися (ФОТО)

      Австралійські дослідники з Університету Аделаїди вивчили риб виду Forsterygion lapillum (троепер звичайний з класу лучеперих риб), що мешкають на узбережжі Нової Зеландії в природних підводних гарячих джерелах з високим вмістом СО2.

20-08-21-02

      Вчені відстежували зміни, що відбулися протягом трьох років. Дослідження велися на острові Уайт, вулканічному острові, розташованому в затоці Достатку на Північному острові Нової Зеландії.

20-08-21-01

     Підводні джерела в цьому районі викидають значну кількість СО2, чим викликають локальне підкислення морської води на 1,5 одиниці pH нижче середнього pH океану, що коливається від 8,1 до 8,2.

20-08-21-03

На фото: коли діоксид вуглецю поглинається солоною водою, він перетворюється на вуглекислоту. Це знижує pH води і робить її більш кислої.

      Команда використовувала це явище, щоб порівняти екосистеми, що живуть при рівнях CO2, які прогнозуються на кінець XXI століття, з сьогоднішніми екосистемами, що живуть при сьогоднішніх нормальних на даний день рівнях CO2. Результати дослідження були викладені в статті, опублікованій в PLOS Biology.

       В результаті досліджень було виявлено, що біологічно «опортуністичні» види, які живуть в специфічних нішах підводних екосистем, можуть отримувати для себе вигоди з глобального потепління. За минулі три роки розмір статевих органів у риб цього виду збільшився, що збільшило їх шанси на видовий репродуктивний успіх.

     За словами дослідників, підвищений рівень CO2 збільшило і кормові ресурси F.Lapillum, що поліпшило фізичну форму кожного окремого примірника, в порівнянні з тими, які живуть в районах з нормальним вмістом СО2.

     Таким чином, хоча згубні наслідки підвищеного вмісту CO2 в океанах, що викликає їх закислення, добре задокументовані, в окремих випадках можливий і позитивний фізіологічний ефект.

20-08-21-04

      Проте, хоча випадок з F.Lapillum, ймовірно, можна застосувати і до інших видів риб по всьому світу, експерти вважають, що це, скоріше, виключення. На більшість видів риб збільшення рівня СО2 діє негативно. Для порівняння, крім троепер звичайного, були досліджені також два споріднених види: Блакитноокий троепер (Notoclinops segmentatus) і троепер Ялдвіна (Notoclinops yaldwyni).

     Коли надлишок CO2 в воді потрапляє в кровотік риби, він може викликати втрату фізіологічних функцій, таких як дихання, кровообіг і обмін речовин. Підвищений рівень СО2 в крові може також викликати втрату нюху, що ставить під загрозу здатність риб полювати, уникати хижаків і знаходити відповідні нерестовища. Разом з тим, дослідники допускають, що непрямі ефекти підвищеного вмісту CO2 «менш відомі і іноді можуть бути нелогічними». Зокрема, вони можуть змінити існуючі харчові ланцюжки, оскільки види, які отримують вигоду від кліматичних змін, можуть збільшити свою популяцію.

    Тим часом, концентрація вуглекислого газу в атмосфері Землі досягла рекордного рівня за останні 3-5 млн. років.

Джерело:

Публікація в Daily Mail

     Ознайомитися також:

RYBY

07-06-21-01Древнє глобальне потепління викликало збільшення видів риб (ФОТО)

 

 

 

 

21-02-21-01Будова зубів у спійманої риби дуже здивувала рибака (ФОТО)

 

 

 

 

13-02-21-1У водоймах Прикарпаття незабаром з‘явиться новий мешканець – буффало (ФОТО)

 

 

 

RYBY

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree