Дивна ситуація – величезну білу акулу переслідує зграя тунця

Рубрика: Новини

09-06-20-01     Користувач YouTube-канала Dronesy Ерік Джонс виклав незвичайне відео зняте з дрона на якому видно, як за величезною білою акулою рухається зграя тунця поруч з узбережжям Мексики. Цікавим фактом є те, що видно, що тунці роблять все можливе, щоб наздогнати акулу, але вона не звертає на них ніякої уваги (ФОТО і ВІДЕО)

     У звичайних умовах білі акули харчуються тунцями, переслідують їх, а тут все навпаки, і головне, тунці не намагаються втекти від природного ворога, а навпаки, супроводжують його.

    «За тим, що відбувається було дуже цікаво спостерігати. Випадки, коли здобич починає переслідувати такого небезпечного хижака, зустрічаються вкрай рідко. Тунець плив позаду білої акули в той час, як вона просто блукала в прибережних водах. Деякі тунці навіть примудрялися зачепити плавники акули, а потім знову поверталися в косяк. Те, що відбувається дійсно можна назвати дивною подією», – говорить Ерік Джонс.

09-06-20-01

    Що ж це було? Пояснення такій неймовірній події було дано доктором Крісом Лоу, який є директором і одним із професорів Каліфорнійського державного університету, розташованого в Лонг-Біч.

     «Я не раз чув про те, як поводяться риби-лоцмани, прилипали або ж японська лакедра. Побачити, як вони труться об білих акул можна досить часто. Подібні події можна нерідко зустріти в області острова Гуадалупе. Причиною такої поведінки є ектопаразити, які провокують виникнення сильної сверблячки. При цьому шкіра у акул нагадує дуже жорсткий наждачний папір і об неї дуже зручно чесатись», – заявив Кріс Лоу.

     Професор додав, що у нього є деякі знайомі драйвери-екстремали, які неодноразово бачили щось подібне, але при цьому не зняли те, що відбувається на камеру.

Джерело: YouTube-канал Dronesy

     Ознайомитися також:

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree