Для популяризації зеленого туризму в Дністровському каньйоні будують ГЛЕМПІНГИ

Рубрика: Новини

     04-03-19-01На території Дністровського каньйону цього року будуть доступні для туристів сучасні комфортабельні кемпінги – «глемпінги», про це розповів в інтерв’ю начальник відділу туризму та міжнародної технічної допомоги Управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму й інвестицій Івано-Франківської облдержадміністрації Віталій Передерко (ФОТО)

     “Ми вже два роки активно популяризуємо Дністровський каньйон. Адже це не тільки річкові сплави. В цьому році ми почали розвивати глемпінги. Першою за їх організацію у нас взялася компанія “Білий бізон” у Городенківському районі. У них дуже великий спектр послуг, окрім традиційних сплавів. Зараз ми активно вкладаємо бюджетні кошти в розвиток інфраструктури Дністровського каньйону – створюємо альтанки, зони відпочинку з мангалами”, – зазначив Віталій Передерко.

04-03-19-01

     Глемпінг – це відпочинок на природі, але класу люкс. Дослівний переклад glamorous camping – гламурний кемпінг. Замість наметів і спальних мішків – затишне житло з м’яким ліжком, замість туалету під деревом і купання в річці – ванна кімната з усіма зручностями.

04-03-19-02

     Такий відпочинок призначений для мандрівників, які не проти пожити на лоні дикої природи, на березі річки, з вудками, човнами, але водночас у похід йти не готові.

04-03-19-03

     Передерко також додав, що на території Дністровського регіонального ландшафтного парку планується відкрити туристичний візит-центр на зразок збудованого в Галичі. Там планують облаштувати станцію прокату спорядження для водного туризму, інформаційний центр, зону відпочинку й паркінг.

Джерело:

УКРІНФОРМ

     Ознайомитись також:

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree