Два «рибалки» сітками наловили вночі риби на 67’701 грн

Рубрика: Новини

     Під час патрулювання Дністра в ніч з 23 на 24 травня 2017 року працівниками Городенківського відділення поліції Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області та держінспекторами Івано-Франківського рибоохоронного патруля поблизу с. Незвисько Городенківського р-ну Івано-Франківської області було виявлено браконьєрів (ФОТО).

     Інформація про браконьєрство в цих місцях вже надходила до рибоохоронців та поліції, тому вживались заходи для виявлення та затримання зловмисників. Патрулювання здійснювалось відповідно до плану спільних заходів та на виконання розпорядження Івано-Франківської ОДА № 155 від 29.03.2017 “Про проведення в області двомісячника охорони водних біоресурсів під час весняного нересту”.

     Оперативна інформація цього разу підтвердилася: на річці Дністер було виявлено та затримано двох осіб: один мешканець м. Івано-Франківська, інший мешканець с. Лука Городенківського району. Вони в нічний час із дерев’яного човна ловили рибу забороненим сітним знаряддям у нерестовий період – це одразу три грубих порушення Правил любительського та спортивного риболовства.

    При затриманні в правопорушників виявлено 108 рибин:

  • 6 вирезубів (“червонокнижний” вид) – штраф за 1 шт. 10’000 грн.;
  • 1 білизну (рос. “жерех”) – штраф за 1 шт. 255 грн.;
  • 2 судака – штраф за 1 шт. 510 грн.;
  • 16 рибців – штраф за 1 шт. 255 грн.;
  • 55 підустів – штраф за 1 шт. 34 грн.;
  • 11 головнів (рос. “голавль”) – штраф за 1 шт. 17 грн.;
  • 6 карасів – штраф за 1 шт. 17 грн.;
  • 11 уклійок (рос. “верховодка”) – штраф за 1 шт. 17 грн.

     Таким чином, оскільки вся риба була добута в незаконний спосіб, загальна сума заподіяних браконьєрами збитків становить 67’701 грн.

    На правопорушників держінспекторами Івано-Франківського рибоохоронного патруля складено 2 протоколи за ст. 90 та ч. 4 ст. 85 КУпАП. Човен, знаряддя лову та рибу, яка вже була нежиттєздатною, вилучено.

     Зважаючи на істотну шкоду, яку своїми протиправними діями завдали браконьєри, слідчими Городенківського відділення ГУ Національної поліції в Івано-Франківській області вирішується питання щодо порушення стосовно них кримінального провадження за ст. 249 ККУ.

Джерело:

 Івано-Франківський рибоохоронний патруль

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree