Екологічний проект «Чиста енергія життя» ПАТ «Укргідроенерго»

Рубрика: Новини

14-11-16-03     В рамках даного екологічного проекту рік тому в верхню водойму Дністровської ГАЕС випустили 300 кілограмів сріблястої форелі. Під час контрольної перевірки 5 листопада 2016 року з’ясували, що маса риби за цей час досягла 3 тонн.

     Вирощену таким чином рибу можна використовувати для зариблення штучних водойм України. В основі лежить європейський досвід, адже гідроенергетика є найбільш поширеним видом альтернативної енергетики в світі.

     «ГАЕС органічно вписується в екосистему і навіть позитивно впливає на неї. Зокрема, поліпшуються умови водної фауни. Насичується киснем вода та більш активно самоочищається. Це створює можливості для екологічних проектів, таких як цей», – зазначив Василь Субота, голова правління ВАТ «Дністровська ГАЕС».

14-11-16-04

     Екологічний проект ПАТ «Укргідроенерго» всіляко підтримує місцева влада Сокирянського району, на території якого знаходиться Дністровська ГАЕС. Це підприємство – найбільший платник податків і працедавець в районі. Впровадження таких проектів відкриває нові можливості для розвитку регіону.

14-11-16-02

     «Є світова практика вирощування риби, вона більш продуктивна. Тут ми побачили перспективу впровадження нової технології вирощування», – каже Андрій Атоженко, директор компанії «Рибанов».

14-11-16-03

     Представники місцевої влади Сокирянщини розраховують на продовження проекту. «Будемо сідати за стіл переговорів з хлопцями, районною владою та «Укргідроенерго», створювати їм умови, аби зробити виробництво, яке вирощуватиме хоча б 200-300 тонн риби», – каже Василь Козак, голова Сокирянської районної ради.

     Чудово, що на теренах нашого регіону впроваджуються такі екологічні проекти. Це ще один крок на шляху до розвитку промисловості та інфраструктури краю.

Джерело:

«Північно-Бессарабський інформаційний портал»

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree